Zdroj: Xiaomiportal.sk

Pozrite sa, ako môžete v MIUI 12 zapnúť tmavý režim v ľubovoľnej aplikácii aj bez oficiálnej podpory tohto režimu

Je to jednoduchšie, ako by ste si mysleli. V nastaveniach smartfónu nájdete dedikovanú sekciu, v rámci ktorej môžete zapnúť tento režim pre ľubovoľnú aplikáciu

Tmavý režim je medzi používateľmi stále populárnejším, ale aj napriek tomu ho mnoho aplikácií neponúka. Dobrým príkladom je sociálna sieť Facebook, hoci tá ho už začala pre svoju aplikáciu sprístupňovať pre prvých používateľov v nedávnej minulosti, stále však nie je dostupnou pre všetkých. Našťastie, nadstavba MIUI 12 ponúka vstavanú funkciu, ktorá je schopnou prepísať svetlé rozhranie aplikácie do tmavého.

Takto si v MIUI 12 zapnete tmavý režim vo všetkých aplikáciách

Zapnutie tmavého režimu v MIUI 12 v aplikáciách bez oficiálnej podpory tohto režimu je vcelku jednoduché. Umožňuje to dedikovaná sekcia v rámci nastavení smartfónu.

Otvorte si nastavenia vášho smartfónu a choďte do sekcie Obrazovka.

MIUI 12_zapnutie tmaveho rezimu v aplikaciach_1
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Následne si otvorte položku Tmavý režim. V rámci ponuky nastavení uvidíte dedikovanú sekciu „Pokročilé“. V nej nájdete možnosť Jednotlivé aplikácie. Po otvorení tejto možnosti, budete môcť aktivovať tmavý režim pre ľubovoľnú aplikáciu nainštalovanú vo svojom smartfóne vrátane tých, ktoré tento režim oficiálne nepodporujú.

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte ho so svojimi známymi na sociálnych sieťach.

Mohlo by vás tiež zaujímať