Vytvorte si záložku stránky priamo na domovskú obrazovku
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Návody: Ako vytvoriť záložku obľúbenej stránky priamo na domovskej obrazovke? Rýchlo a jednoducho

Je jedno, či máte telefón od Xiaomi s nadstavbou MIUI alebo od iného výrobcu. Tento návod je univerzálny a môže ho použiť každý.

Na domovskú obrazovku nepatria len ikony obľúbených aplikácií. Ak pristupujete často na niektoré web stránky, tak si môžete uľahčiť život a to veľmi jednoducho, rýchlo a efektívne vďaka malému “triku”, ktorý nepozná každý užívateľ telefónov s operačným systémom Android.

A je jedno, či máte telefón od Xiaomi s nadstavbou MIUI alebo od iného výrobcu. Tento návod je univerzálny a môže ho použiť každý, bez ohľadu na značku zariadenia. Stačí, ak vašim preferovaným alebo obľúbeným internetovým prehliadačom je Chrome. Ale ak by aj nie, veľa populárnych browserov na trhovisku Google Play má obdobnú, ak nie úplne rovnakú, funkciu. My sme skúsili napríklad internetový prehliadač Firefox. Postup sa ale môže trochu líšiť od toho, ktorý je platný pre browser Chrome.

Vytvorte si záložku stránky priamo na domovskú obrazovku
Vytvorte si záložku stránky priamo na domovskú obrazovku. Zdroj: Xiaomiportal.sk

Ak chcete dostať záložku vašej obľúbenej stránky na plochu, tak si otvorte prehliadač a navštívte stránku. V našom prípade sme si vybrali samozrejme Xiaomiportal.sk, keďže na neho pristupujeme denne a je tak nami jednou z najčastejšie navštevovaných stránok.

Následne kliknite na tri bodky v pravom hornom rohu a z roletky vyberte možnosť Pridať na plochu. Objaví sa vám nové okno, kde môžete pomenovať záložku. Pod týmto menom sa vám zobrazí na ploche.

Od tejto chvíle, vždy keď kliknete na záložku na domovskej obrazovke, tak sa vám otvorí prehliadač Google Chrome a vy sa dostanete v zlomku sekundy na svoju obľúbenú stránku.

Týmto jednoduchým spôsobom si môžete na ploche vytvoriť aj viacero záložiek a takto rýchlo a efektívne pristupovať na web stránky.

Veríme, že vám náš návod urobil radosť a zjednodušil vám život. Ak sa chcete dozvedieť viac o svojom telefóne a využiť ďalšie vychytávky, tak neváhajte navštíviť sekciu Návody, kde pravidelne prispievame rôznymi receptami, ako dostať z vašich zariadení čo najviac.

Tešíme sa na vaše reakcie a prípadne vaše odporúčania toho, čo zaradiť do tejto sekcie.

Mohlo by vás tiež zaujímať