Xiaomi Redmi Note 9 5G tapety
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Stiahnite si krásne tapety z Xiaomi Redmi Note 9 5G do svojho telefónu

Celkovo existuje šesť nových tapiet, z ktorých štyri patrili k Redmi Note 9 4G, jedna k Redmi Note 9 5G a posledná k Redmi Note 9 Pro 5G.

Nový Redmi Note 9 5G spôsobil v Číne senzáciu. Za pár hodín sa predalo viac ako 300 000 kusov. Telefón priniesol technologický nielen posun v mid-range zariadeniach, ale ponúkol aj krásne grafické prvky, medzi ktorými je šesť výnimočných pozadí. Dnes si ich môžete stiahnuť do zariadenia aj vy.

Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 5G a Redmi Note 9 Pro 5G sú posledné tri zariadenia spoločnosti Xiaomi z najpopulárnejšej série Redmi Note 9. Či už čakáte, kedy sa ku vám dostane nový telefón alebo si chcete len osviežiť pozadie starého, tak vám dávame k dispozícii oficiálne tapety od Xiaomi.

Xiaomi Redmi Note 9 5G tapety
Xiaomi Redmi Note 9 5G tapety. Zdroj: Xiaomiportal.sk

Celkovo existuje šesť nových tapiet, z ktorých štyri patrili k Redmi Note 9 4G, jedna k Redmi Note 9 5G a posledná k Redmi Note 9 Pro 5G. Všetky sú navyše dostupné vo vysokom rozlíšení, ktoré sa dokonale prispôsobia obrazovke ľubovoľného Xiaomi, Redmi, POCO alebo iného mobilného zariadenia.

Ak si chcete tieto nové wallpapers stiahnuť, môžete to urobiť z tohto odkazu. Potom nájdete komprimovaný súbor vo formáte zip, ktorý budete musieť rozbaliť rozbaliť v smartfóne a následne si vyberiete, ktorú tapetu chcete použiť.

Mohlo by vás tiež zaujímať