Xiaomi odhaľuje telefóny s kódovým menom Mars a Star, špičkové modely, ktoré uvidíme v nasledujúcich mesiacoch

O ktoré zariadenia presne pôjde, sa dozvieme čoskoro. Vyzerá to tak, že rok 2021 sľubuje, že bude dobrým rokom nabitým novými produktmi.

Zdá sa, že v najbližších týždňoch príde čínsky výrobca s viacerými zariadeniami. Okrem najlacnejšieho 5G zariadenia firmy – Redmi Note 9T 5G má Xiaomi v rukáve viacero telefónov. Španielsky portál Xiaomiadictos.com informoval, že v zdrojovom kódie nadstavby Androidu v MIUI sa objavili dva špičkové smartfóny, ktoré sú pravdepodobne najlepšími mobilnými zariadeniami, aké spoločnosť Xiaomi doteraz vydala.

Podľa  Twitterového účtu @_the_tech_guy, ktorý je leakerom technologických informácií a noviniek, by mohlo ísť pravdepodobne o zariadenia Xiaomi Mi 11 Pro a Redmi K40 Pro.

Zatiaľ čo „Xiaomi Star“ by mohol byť samotný Xiaomi Mi 11 Pro, ktorý sa očakáva v prvom štvrťroku, „Xiaomi Mars“ by mohol byť nielen Redmi K40 Pro, ale aj nejaký iný telefón, napríklad Black Shark 4 .

O ktoré zariadenia presne pôjde, sa dozvieme čoskoro. Vyzerá to tak, že rok 2021 sľubuje, že bude dobrým rokom nabitým novými produktmi. Redmi Note 9T 5G, Xiaomi Mi 11 Pro, Redmi K40, Redmi K40 Pro a dokonca aj nová séria Redmi Note 10. To všetko nás čoskoro očakáva. Či Xiaomi Mars a Xiaomi Star jedným z vyše menovaných telefónov sa dozvieme už čoskoro.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať