Black Shark 3S
Zdroj: Xiaomi

Black Shark 4 dosiahol v AnTuTu skóre, aké sme ešte nevideli

Zariadenie Black Shark 4 podľa všetkého z pohľadu výkonu predčí aj zariadenie Mi 11

Len niekoľko dní dozadu generálny riaditeľ spoločnosti Black Shark povedal, že nadchádzajúci model smartfónu bude „neporaziteľným“. Vyzerá to tak, že jeho slová neboli prázdnymi.

Black Shark 4 bude pravdepodobne novým kráľom AnTuTu

Zatiaľ čo necelé dva týždne dozadu, sme mohli vidieť na vrchole rebríčka AnTuTu zariadenie Mi 11, tak s veľkou pravdepodobnosťou sa poradie bude už čoskoro meniť. Dôvodom je, že na testovej platforme AnTuTu, sa objavilo zariadenie Black Shark 4, ktoré dosiahlo výsledok, aký sme ešte doposiaľ nevideli.

Ako môžete vidieť nižšie, tak výsledok zariadenia Mi 11, približne 708-tisíc bodov, je v porovnaní s Black Shark 4 vcelku malým. Dôvodom je, že zariadenie dosiahlo takmer 790-tisíc bodov.

Xiaomi Black Shark 4_AnTuTu
Via xiaomiadictos.com

Okrem iného výsledok odhalil, resp. potvrdil, že zariadenie príde s procesorom Snapdragon 888. Používatelia sa ďalej môžu tešiť na 8GB, resp. 12GB RAM variantu zariadenia s typom zbernice LPDDR 5, či na 128GB, resp. 256GB úložný priestor typu UFS 3.1. Môžeme zároveň očakávať, že zariadenie bude vybavené aj domysleným systémom chladenia, rovnako ako boli aj jeho predchodcovia.

O smartfóne vieme stále malo informácií

Hoci o smartfóne vieme stále málo informácií, tak dnes už vieme, že bude poháňané batériou s kapacitou 4 500mAh. Rovnako vieme aj to, že by malo podporovať rýchlosť nabíjania pri výkone 120W.

V každom prípade, bezpochyby viac informácií sa dozvieme v priebehu nasledujúcich dní až týždňov prostredníctvom rôznych certifikácií, ktoré sprevádzajú predstavenie každého zariadenia. Očakáva sa, že Black Shark 4 bude uvedený na trh už v priebehu marca.

Zdroj: xiaomiadictos.com

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.