Black Shark 3 na obrázku. Otázkou je, čo prinesie Black Shark 4?
Zdroj: YouTube (TeS Yuk Gaming)

„Bude neporaziteľný“. Tvrdí CEO Black Shark o nadchádzajúcom hernom smartfóne

Riaditeľ Black Shark „nažhavuje“ fanúšikov mobilných hier

Minulý rok bol pre mobilných hráčov malým sviatkom. Minimálne pre fanúšikov dcérskej spoločnosti Xiaomi, Black Shark. Dôvodom je, že boli predstavené dva modely smartfónov – Black Shark 3 a Black Shark 3 Pro. Obe zariadenia priniesli herný výkon, ktorý sa nemusí hanbiť svojou výpočtovou silou ani dnes, a pravdepodobne sa dlho ani hanbiť ešte nebude.

Black Shark 4: „Bude neporaziteľný“

Najnovšie, riaditeľ značky Black Shark, Luo Yuzhou prostredníctvom sociálnej siete Weibo publikoval status, v ktorom bezpochyby nejedného mobilného hráča hier, zahreje pri srdci. Dôvodom je, že publikoval status, v ktorom hovoril o skutočne „neporaziteľnom“ zariadení. Bezpochyby týmito slovami narážal na nadchádzajúci smartfón Black Shark 4.

Black-Shark-4-invincible
via gizmochina.com

Lou, ešte v minulosti hovoril o tom, že zariadenie bude jedným z prvých, ktoré bude používať procesor Snapdragon 888. Je teda vysoko pravdepodobné, že bude predstavený v dohľadnej dobe. Zároveň bude zaujímavé sledovať, či „Black Shark 4“ sa nebude volať inak. Dôvodom je, že číslo „4“ sa považuje v domácej Číne za nešťastné. Do úvahy prichádza napríklad preskočenie poradované čísla 4 na 5.

Zároveň sa očakáva, že budú v priebehu roka predstavené 2 modely. Klasická a Pro verzia. Čo sa týka však samotných špecifikácií, tak tie nie sú zatiaľ známe a bolo by to doslova len hádanie. Môžeme však očakávať, že zariadenie bude nabité novými technológiami, tak ako boli aj predchádzajúce modely smartfónov Black Shark.

V každom prípade, v priebehu nasledujúcich týždňov, ako sa bude skracovať termín uvedenie zariadenia na trh, tak bezpochyby vyplávajú na povrch viaceré informácie z rôznych certifikácií, ktoré nám prezradia o pripravovanom smartfóne viac informácií.

V závere treba dodať, že smartfón by mal byť uvedený na trh niekedy v marci tohto roka.

Mohlo by vás tiež zaujímať