SPRAVODAJSTVOXiaomi

„Bude neporaziteľný“. Tvrdí CEO Black Shark o nadchádzajúcom hernom smartfóne

Minulý rok bol pre mobilných hráčov malým sviatkom. Minimálne pre fanúšikov dcérskej spoločnosti Xiaomi, Black Shark. Dôvodom je, že boli predstavené dva modely smartfónov – Black Shark 3 a Black Shark 3 Pro. Obe zariadenia priniesli herný výkon, ktorý sa nemusí hanbiť svojou výpočtovou silou ani dnes, a pravdepodobne sa dlho ani hanbiť ešte nebude.

Black Shark 4: „Bude neporaziteľný“

Najnovšie, riaditeľ značky Black Shark, Luo Yuzhou prostredníctvom sociálnej siete Weibo publikoval status, v ktorom bezpochyby nejedného mobilného hráča hier, zahreje pri srdci. Dôvodom je, že publikoval status, v ktorom hovoril o skutočne „neporaziteľnom“ zariadení. Bezpochyby týmito slovami narážal na nadchádzajúci smartfón Black Shark 4.

Black-Shark-4-invincible
via gizmochina.com

Lou, ešte v minulosti hovoril o tom, že zariadenie bude jedným z prvých, ktoré bude používať procesor Snapdragon 888. Je teda vysoko pravdepodobné, že bude predstavený v dohľadnej dobe. Zároveň bude zaujímavé sledovať, či „Black Shark 4“ sa nebude volať inak. Dôvodom je, že číslo „4“ sa považuje v domácej Číne za nešťastné. Do úvahy prichádza napríklad preskočenie poradované čísla 4 na 5.

Zároveň sa očakáva, že budú v priebehu roka predstavené 2 modely. Klasická a Pro verzia. Čo sa týka však samotných špecifikácií, tak tie nie sú zatiaľ známe a bolo by to doslova len hádanie. Môžeme však očakávať, že zariadenie bude nabité novými technológiami, tak ako boli aj predchádzajúce modely smartfónov Black Shark.

V každom prípade, v priebehu nasledujúcich týždňov, ako sa bude skracovať termín uvedenie zariadenia na trh, tak bezpochyby vyplávajú na povrch viaceré informácie z rôznych certifikácií, ktoré nám prezradia o pripravovanom smartfóne viac informácií.

V závere treba dodať, že smartfón by mal byť uvedený na trh niekedy v marci tohto roka.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close