Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150"
Zdroj: Xiaomi

Život v rozlíšení 4K: Ako Xiaomi mení zážitky z pozerania filmov

Mi 4K Laser Projector 150": prémiový produkt určený divákom, ktorí si doma užívajú filmové zážitky viac ako kedykoľvek predtým.

Laserové projektory sa stali obľúbenou alternatívou k tradičným televízorom pre ich jednoduché použitie, dlhotrvajúci zdroj svetla a kinový zážitok. Napriek popularite projektorov je len málo spotrebiteľov, ktorí sú si ochotní priplatiť za najnovšie technológie. Spoločnosť Xiaomi to však môže zmeniť.
Filozofia značky Xiaomi je hlboko zakorenená vo viere, že špičkové produkty by mali byť prístupné všetkým spotrebiteľom, a preto je spoločnosť odhodlaná neúnavne pokračovať vo vývoji kvalitných výrobkov za poctivé ceny.
Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150″ dodržiava tento prísľub svojou cenou a špecifikáciami na prémiovej úrovnim vrátane viacportových pripojení, prémiového zvuku a Advanced Laser Phosphor Display 3.0 (ALPD 3.0).

Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších trendoch a inováciách v tejto kategórii, portál Mi Blog vyspovedal odborníkov spoločností Xiaomi a Formovie – dcérskej firme čínskeho výrobcu, ktorá stojí za Mi 4K Laser Projector 150″.

Spoločnosť Xiaomi a jej partneri sa zaviazali sprístupňovať pokročilé technológie všetkým. S ohľadom na túto filozofiu vyvinuli Mi 4K Laser Projector 150″: prémiový produkt určený divákom, ktorí si doma užívajú filmové zážitky viac ako kedykoľvek predtým – nielen kvôli globálnej pandémii, ale preto, že žijeme v zlatom vek kvalitného obsahu.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150"
Domáce kino vo vašej obývačke sa opäť priblížilo zážitkom z multiplexu. Zdroj: Xiaomi

„Hlavní hráči v tomto sektore produkujú laserové projektory väčšinou za cenu vyššiu ako 6 000 dolárov, čo je mimo dosahu väčšiny spotrebiteľov, ktorí chcú produkt vysokej kvality,“ hovorí YongSai Lai, generálny riaditeľ spoločnosti Formovie.
„Technológia ALPD 3.0 dosiahla prielom v oblasti presnosti farieb a farebného spektra,“ uviedol Xiliang Wu, viceprezident spoločnosti Formovie. Medzitým Mi 4K laserový projektor 150″ využíva laser s vysokou hustotou, ktorý umožňuje vysokú účinnosť pre stabilnejší a spoľahlivejší zážitok zo sledovania.
Technológiu ALPD 3.0, vyvinula spoločnosťou Appotronics – materská spoločnosť firmy Formovie. Táto technológia sa široko uplatňuje v digitálnych kinách v Číne. Jej bezkonkurenčná presnosť farieb a pokročilé farebné spektrum prinášajú zákazníkom skutočný filmový zážitok, a to všetko v pohodlí ich domova.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150"
Okrem skvlého vizuálneho prejavu očarí aj zvukom. Zdroj: Xiaomi

Okrem tejto revolučnej technológie sa Mi 4K Laser Projector 150″ môže pochváliť ďalšími prémiovými funkciami, ako napríklad kompaktným a ľahko inštalovateľným dizajnom, systémom Android TV 9.0 so zabudovaným asistentom Google, ale aj duálnym vysokofrekvenčným reproduktorovým systémom s podporou dekódovania Dolby a DTS-HD. Kvalita zvuku je u laserového projektora Mi 4K 150″ taká vynikajúca, že ho možno dokonca použiť ako samostatný reproduktor pre hudbu, podcasty alebo iný zvukový obsah.

Cena projektoru sa pohybuje na úrovni približne 1 599€.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.