MIUIXiaomi

Xiaomi uvoľnilo MIUI 12 pre vlajkový smartfón z roku 2018. Už ste ju obdržali?

MIUI nadstavba je vo všeobecnosti  pokladaná za jednu z najlepších nadstavieb vôbec, preto je aj medzi používateľmi veľmi žiadanou. Hoci Xiaomi oficiálne uvoľnilo poslednú verziu nadstavby, MIUI 12, ešte v prvej polovici tohto roka, tak aj napriek tomu mnoho zariadení ňou do dnešného dňa nedisponuje. Jedným z modelov, pre ktoré nebola aktualizácia doposiaľ dostupnou, je aj vlajková loď z roku 2018, Xiaomi Mi 8.

MIUI 12 aktualizácia bola uvoľnená už aj pre Xiaomi Mi 8

Začiatkom tohto mesiaca sme vás informovali, že Xiaomi uvoľnilo MIUI 12 aktualizáciu takmer pre 30 modelov smartfónov. Okrem iného sme písali aj o zariadeniach, pre ktoré aktualizácia doposiaľ ešte nebola uvoľnená, hoci Xiaomi pri predstavení nadstavby uviedlo, že bude dostupnou aj pre ne. Zoznam spomínaných zariadení si môžete pozrieť v tomto článku.

Najnovšie však z tohto zoznamu vypadáva zariadenie Xiaomi Mi 8, ktoré je vlajkovou loďou z roku 2018. Ako môžete nižšie vidieť, tak uvoľnená aktualizácia nesie kódové označenie MIUI V12.0.1.0.QEAMIXM a je veľkou 840MB.

MIUI 12 aktualizácia prináša viacero vylepšení, od nového tmavého režimu, cez podporu Super tapiet, či nových nastavení súkromia, až po nové animácie, ktoré sprevádzajú celé rozhranie systému.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close