Xiaomi Mi Mix Alpha
Zdroj: Xiaomi

Posledný patent Xiaomi ukazuje, ako by mohol potenciálne vyzerať smartfón Mi Mix 4

Pozrite sa na najnovší patent spoločnosti, ktorý odhaľuje možný vzhľad ďalšieho prémiového modelu smartfónu

Produktová rada smartfónov Mi Mix je veľmi žiadanou, hoci spoločnosť už dlhšiu dobu nepredstavila a neuviedla žiadne zariadenia z tejto produktovej rady na trh. Všetko to mal zmeniť smartfón Mi Mix Alpha, ktorý bol označovaný mnohými za revolučné zariadenie. Bohužiaľ sa však nikdy nedostalo do predaja, hoci malo.

Dnes vieme, že Xiaomi aj napriek tomuto neúspechu, neupustilo od vývoja tejto produktovej rady zariadení, hoci nenapreduje tak rýchlo, ako by si mnohí priali. Najnovšie portál TigreMobiles poukazuje na patent zariadenia, ktorý by mohol byť potenciálne nadchádzajúcim modelom z produktovej rady Mi Mix.

Ako môžete vidieť nižšie, tak zariadenie je „obtečené“ displejom s výnimkou vrchnej a spodnej hrany. Ďalej, vo vrchnej časti smartfón disponuje výsuvným fotoaparátom, ktorý funguje nie len ako selfie kamera, ale aj ako hlavná kamera zariadenia. Okrem iného výsuvný panel schováva ešte 2 blesky.

Xiaomi Patent smartfonu_ide o mi mix 4
Zdroj: tigermobiles.com

Zariadenie bolo registrované spoločnosťou Xiaomi prostredníctvom WIPO (World Intellectual Property Organization). Samotný patent však bohužiaľ neodhaľuje mnoho ďalších informácií. V každom prípade, je zaujímavé vidieť, akým smerom spoločnosť uvažuje pri navrhovaní ďalších modelov smartfónov.

Uvítali by ste takéto zariadenia? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.