Pravdepdobne prvá publikovanáa fotografia z Xiaomi Mi 11.
Zdroj: Weibo

Pozrite si prvú fotografiu, ktorá vyšla zo zariadenia Xiaomi Mi 11 na verejnosť

Fotoaparát má byť silnou stránkou nového zariadenia. Sústava šošoviek má posunúť mobilnú fotografiu na nový level.

Predstavenie telefónu Xiaomi Mi 11 je už za rohom. Podľa niektorých informácii, by k nemu mohlo prísť už tento týždeň, ďalšie hovoria až o 29. decembri. Avšak zamestnanci Xiaomi nás naďalej teasujú rôznymi únikmi. Včera ste mohli vidieť Xiaomi Mi 11 na fotografiách, dnes vám chceme ukázať fotografiu, ktorá bola spravená týmto telefónom.

Fotoaparát má byť silnou stránkou nového zariadenia. Kým Xiaomi Mi 10 vynikal medzi vlajkovými telefónmi kvalitou svojich fotografií, sústava šošoviek, ktoré prinesie nové zariadenie, má posunúť mobilnú fotografiu na ďalší level. 

Celé to má potvrdzovať fotografia, ktorú zverejnil produktový manažér Xiaomi Wang Teng Thomas. Podľa informácii, ktoré kolujú internetom, má ísť o prvú publikovanú fotografiu z Mi 11. Tá má dokumentovať kvalitu širokouhlej šošovky v slabom osvetlení. My z tejto fotografie nevieme posúdiť, o ako kvalitný záber ide, keďže sme sa ku nej nedostali v originály, pred tým, ako bola jej kvalita degradovaná sociálnou sieťou.

Údajne prvá publikovaná fotografia z Xiaomi Mi 11.
Údajne prvá publikovaná fotografia z Xiaomi Mi 11. Zdroj: Weibo

Čínska sociálna sieť Weibo ukazuje, ktoré zariadenie fotografiu vyhotovilo. V tomto prípade túto informáciu nenájdeme, čo by mohlo byť dôsledkom dohody Xiaomi so sociálnou sieťou. Podľa komentárov v rôznych médiách zverejnil Lu Weibing tento obrázok po tom, čo prestal ukazovať, z ktorého zariadenia bol vyrobený. 

Ide teda pravdepodobne o ďalší teaser pred blížiacim sa príchodom Xiaomi Mi 11. My vás budeme naďalej informovať o akýchkoľvek novinkách v tejto súvislosti, ktoré sa točia okolo debutu novej vlajkovej lode.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.