Redmi Note 9 Pro 5G_fotografia
Zdroj: Redmi (Weibo)

Xiaomi ukázalo balenie zariadenia Redmi Note 9 Pro 5G, ktoré príde so 120Hz displejom a 108-MP kamerou

Zariadenie by malo byť predstavené v najbližšie dni

Zariadeniam Redmi Note 9 5G a Note 9 Pro 5G sme sa venovali ešte začiatkom mesiaca. Dôvodom bolo, že sa smartfóny objavili v TENAA certifikácii, ktorá odhalila niekoľko špecifikácií pripravovaných nových modelov smartfónov.

Xiaomi ukázalo balenie zariadenia Note 9 Pro 5G

Najnovšie spoločnosť Xiaomi ukázala balenie zariadenia Redmi Note 9 Pro 5G. Upozorňuje na to portál xiaomiadictos.com. Nižšie na fotografii môžete vidieť okrem samotného balenia zariadenia, ešte generálneho riaditeľa spoločnosti, Lu Weibinga, a produktovú manažérku spoločnosti. Fotografia nižšie bola zverejnená prostredníctvom sociálnej siete Weibo.

Redmi Note 9 Pro 5G_fotografia
Zdroj: Redmi (Weibo)

Ako môžeme vidieť, tak balenie zariadenia je vcelku „veselým“ a farebným. Odhaľuje rôzne farebné motívy, medzi ktorými je vidno aj názov zariadenia – Redmi Note 9 Pro  a ikonu 5G. Inými slovami, zariadenie bezpochyby bude podporovať 5G technológiu, ktorá sa plynúcim časom stáva čoraz bežnejšou, a to aj v smartfónoch strednej triedy.

redmi-note-9-pro-5g_balenie_priblizenie
Zdroj: Redmi (Weibo)

Keď vezmeme do úvahy rôzne certifikácie, ktoré za posledné týždne vyplávali na povrch, tak môžeme očakávať, že zariadenie bude disponovať 120Hz displejom a 108-MP kamerou. Zároveň treba dodať, že z veľkej časti pôjde o prezlečené zariadenie Mi 10T Lite. Zariadenie by malo byť mimochodom poháňané procesorom Snapdragon 750G. V prípade modelu Note 9 5G sa očakáva „len“ 64-MP alebo 48-MP kamera a procesor MediaTek Dimensity 800U.

Podľa aktuálnych informácií, zariadenia by mali byť predstavené už v najbližšie dni. Spomína sa 24. november, resp. 26. november. Inými slovami, nové zariadenia by mali byť predstavené v priebehu budúceho týždňa. V každom prípade, múdrejší budeme už v priebehu nasledujúcich dní.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať