V Indii predstavili Redmi Note 10.
Zdroj: Redmi

Smartfóny zo série Redmi Note 10 sprevádzajú problémy s displejom. Máme sa ich báť?

Sériu Redmi Note 10 sprevádzajú problémy s displejom, zrejme to však nebude tak vážne. Pozrite sa na vyjadrenie spoločnosti.

Pred pár dňami sa internetom začala šíriť správa o chybných displejoch u smartfónov zo série Redmi Note 10. Používatelia sa sťažovali najmä na zamŕzanie obrazovky, resp. chýbajúcu odozvu, keď využívali svoj AMOLED displej na obnovovacej frekvencii 120Hz. Kritika na seba nenechala dlho čakať a okamžite sa strhla lavína sťažností a obáv zo smartfónu. Xiaomi už stihlo na túto informáciu zareagovať a poskytuje nám oficiálne vyjadrenie, ktoré sprostredkoval spravodajský portál News18.com.

Na odstránení problému sa pracuje

Hovorca indickej divízie má dobré správy pre fanúšikov dostupných smartfónov z radu Redmi. Xiaomi usilovne pracuje na odstránení problému a už čoskoro by mali nepríjemnosti pri používaní smartfónu zmiznúť. Problémy by však nemali postihnúť viac ako 0,001% zariadení, preto nie je najmenší dôvod pre túto nepríjemnosť zháňať náhradu za svoj smartfón či dokonca prehodnocovať jeho kúpu. Vo väčšine prípadov by malo ísť o zariadenia bezchybné. Pozrite sa na oficiálne vyjadrenie hovorcu.

Naše zariadenia prechádzajú testami s desaťbodovou kontrolou kvality, aby sme sa uistili, že spĺňame najvyššie štandardy kvality. Pozeráme sa na túto záležitosť s najvyššou prioritou a je nám ľúto nepríjemností spôsobených našim zákazníkom.

Hovorca spoločnosti ďalej vyhlásil, že ich snahou je naďalej plniť očakávania spotrebiteľov. Pre súčasných a aj budúcich majiteľov modelov zo série Redmi Note 10 je toto určite radostnou správou.

Redmi Note 10 séria

Séria Redmi Note 10 je tu s nami len krátko, no vyslúžila si srdcia mnohých zákazníkov. V zložení štyroch modelov osloví nenáročných základnou verziou, milovníkov výkonu za rozumnú cenu vo verzii 10S a tých naozaj náročných Pro verziou. Doplnkom k rozmanitej sérii je aj 5G verzia smartfónu s 90Hz IPS LCD displejom a čipsetom Mediatek Dimensity 700. Aby sme nezabudli, pre verných fanúšikov si Pro mode vyslúžil aj špeciálnu verziu k 11. výročiu Mi Fan Festivalu v nádhernej Gradient Bronze farbe.

Plánujete kúpu niektorého z týchto zariadení alebo ho dokonca už máte? A vyskytli sa u vás problémy? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať