Mi Fan Festival 2021 Redmi Note 10 Pro
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Takto vyzerá Mi Fan Festival 2021 edícia pre Redmi Note 10 Pro. Páči sa vám a koľko bude stáť?

Mi Fan Festival 2021 už klope na dvere a máme tu pohľad na kompletné balenie smartfónu Redmi Note 10 Pro v špeciálnej edícii. Koľko bude stáť?

Oslava výročia založenia Xiaomi je zasa tu a nákupné šialenstvo. Už tradične Xiaomi vydáva špeciálne edície smartfónov s logom festivalu a tento rok padla špeciálna edícia k modelu Redmi Note 10 Pro. Množstvo vyrobených kusov bude limitované, preto ak túžite o takejto malej pripomienke na jedenáste výročie založenia spoločnosti Xiaomi, mali by ste sa poponáhľať, pretože zľavy pre Mi Fan Festival 2021 začínajú už dnes!

Redmi Note 10 Pro MFF 2021

Keďže fanúšikovský festival pre rok 2021 prinesie najväčšie zľavy roku, už tradične tu máme i špeciálne balenie. Jeho snímky zverejnil portál Xiaomiadictos.com a musíme povedať, že ako upomienkový model je naozaj krásny. Dizajn sa príliš nezmenil, pridalo sa len malé logo na zadnú stranu, zato balenie si prešlo kompletnou rekonštrukciou a už dnes, 6.4.2021 bude limitovaný počet kusov v predaji.

Mi Fan Festival Redmi Note 10 Pro
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Model v tomto prevedení bude len v bronzovej farbe a nejde len o spomienkový model na Mi Fan Festival 2021, ide tiež o zberateľský kúsok, ktorý by nejeden fanúšik uvítal vo svojej zbierke. Redmi Note 10 Pro v špeciálnej edícii bude dostupný v pamäťovej konfigurácii 8+128GB a cena modelu bude 329,99€. Cena bude teda primeraná a za špeciálnu edíciu oproti klasickej si nepriplatíte.

Mi Fan Festival

Mi Fan Festival je tradičnou oslavou výročia založenia Xiaomi a keďže tento rok oslavujeme jedenáste výročie spoločnosti, ide celkovo o desiaty festival. Festival je taktiež sviatkom obrovských zliav. Počas neho je možné nakúpiť zariadenia za zlomok ich reálnej ceny. K dispozícii sú taktiež „darčekové balenia“, ktoré za nižšiu cenu ponúkajú dve zariadenia v balení.

Ako sme spomínali, špeciálna edícia smartfónu sa tu vyskytuje každý rok. Minulý rok svoju špeciálnu edíciu získal model Redmi Note 9S, špeciálne akcie sa však netýkajú len smartfónov, ale i rôznej nositeľnej elektroniky a smart home produktov.

Plánujete využiť špeciálne akcie či sa najväčších zliav roka nezúčastňujete? Dajte nám vedieť v komentároch a sledujte nás i naďalej pre najnovšie informácie!

Mohlo by vás tiež zaujímať