Xiaomi Mi Note 10 Lite
Zdroj: Unsplash.com

Spoločnosť Xiaomi aktualizuje rozhranie fotoaparátu MIUI. Takto sa mení

Nová sekcia zobrazuje rôzne fotografické režimy spolu s farebnoými ikonami, ktoré sú ľahšie pochopiteľné a umožňujú rýchlejšie ovládanie.

Aj keď už MIUI 12 prinieslo so sebou veľké estetické zmeny s cieľom vylepšiť nie len vizuálne poňatie systému, ale aj funkčné, tak pokračuje neustále ďalej. Xiaomi neprestáva s evolúciou veľkej časti svojich aplikácií ďalšími zaujímavými zmenami. Informáciu priniesol španielský portál Xiaomi Adictos.

Tentokrát prišla na rad aplikácia Fotoaparát. Spoločnosť Xiaomi ako novinku do nej začlenila panel pre sekciu „Viac”. Táto sekcia zobrazuje, na rozdiel od predchádzajúcej, rôzne fotografické režimy spolu s farebnoými ikonami, ktoré sú ľahšie pochopiteľné a v prípade potreby rýchleho fotografovania, aj jednoduchšie na ovládanie.

Ako vidíme v nasledujúcom videu, tento nový panel, ktorým je aktualizovaná kamera MIUI, nám umožňuje jednoduchšie a intuitívnejšie porozumieť rôznym fotografickým režimom, ako sú VLOG, Documents, Night alebo panoramatické zábery.

Okrem toho je možné toto nové rozhranie úplne prispôsobiť a pridať doň iba tie režimy alebo možnosti, ktoré chceme mať po ruke v ponuke „Viac“, ktorú spoločnosť Xiaomi pridá na všetky svoje mobilné zariadenia s technológiou MIUI. Takže sa jej dočkajú aj užívatelia, ktorí nemajú update na MIUI 12 ani v pláne.

Túto funkcionalitu momentálne nájdeme iba v Closed Beta určenej pre čínsku ROM MIUI a tiež pre zariadenia s Androidom 11. 

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.