Zmeňte oblohu vo vašich fotogrfiách.
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Takto zmeníte oblohu vo vašich fotografiách priamo v telefónoch Xiaomi

Galéria v telefónoch Xiaomi pridáva pokročilé funkcie na editáciu fotografií. Teraz vo vašich fotografiách bez problémov zmeníte oblohu.

Galéria v telefóne Xiaomi už dlho neslúži len na prezeranie vašich obrázkov. Postupne do nej developeri pridávajú ďalšie a ďalšie funkcie, ktoré z nej robia výnimočný nástroj na editáciu fotografií. My si dovolíme tvrdiť, že funkcionalitou v niektorých oblastiach Galéria predbieha aj nástroje od harcovníka medzi grafickými aplikáciami – Adobe Lightroom. Teraz by sme vám radi ukázali, ako pár klikmi zmeniť oblohu vo vašich záberoch.

S príchodom MIUI 12 spoločnosť Xiaomi predstavila v Galérii veľké množstvo efektov, filtrov a úprav. Medzi nimi je možnosť úpravy oblohy v ľubovoľnej fotografii.

Aplikácia Xiaomi na tento účel využíva umelú inteligenciu, ktorá rozpoznáva oblohu na fotografiách. Tú viete zameniť za niektorú z predvolených šablón, ktorých je na výber neurékom. Vybrať si môžete od jasnej oblohy, cez dážď, sneženie, hviezdy, polárnu žiaru až po pohyblivé šablóny. 

Ak chcete upraviť a upraviť oblohu fotografie zo samotnej galérie MIUI pomocou Xiaomi, budeme musieť vykonať len nasledujúce kroky. Prejdite do Galérie a vyberte fotografiu alebo obrázok, ktorú chcete upraviť. Potom kliknite na tlačidlo úprav a prejdite do časti Obloha. Následne si môžete vybrať jeden z preddefinovaných filtrov.

Zmeňte oblohu vo vašich fotografiách priamo v galérii telefónu.
Zmeňte oblohu vo vašich fotografiách priamo v galérii telefónu. Zdroj: Xiaomiportal.sk

Týmto spôsobom môžeme pomerne presne upraviť oblohu fotografie alebo obrázka. Ide to jednoduchým spôsobom a prakticky bez znalostí úprav v programoch ako je Adobe Lightroom a podobných.

Ak chcete spoznať svoje zariadenie čo najlepšie, objaviť nové triky, tipy, návody, hacky a nastavenia, neváhajte si prezrieť sekciu Návody na stránke Xiaomiportal.sk. Pripravili sme pre vás desiatky návodov, ktoré vám pomôžu získať z vašich zariadení maximum. Návody nie sú vhodné len pre nových užívateľov značiek Xiaomi, POCO, Redmi ale aj pre všetkých, ktorí chcú spoznať podrobne svoje zariadenia a nadstavbu MIUI.

Ak poznáte aj vy nejaký hack, tip, trick a chcete sa podeliť, neváhajte nám napísať a my ho spracujeme do návodu.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.