Xiaomi-logo
Zdroj: unsplash.com (BoliviaInteligente)

V pondelok sa rozrastie séria Xiaomi Mi 11 a pribudne aj Mi Band 6 s podporou GPS

Xiaomi sa chystá na najväčšiu show tohto roku. Predstaví spolu osem nových produktov. Medzi nimi aj očakávané telefóny, ale aj prekvapenia.

O niečo menej ako týždeň, konkrétne 29. marca, odštartuje Xiaomi jednu zo svojich najdôležitejších udalostí roka 2021. Pôjde o event, kde spoznáme nielen nové telefóny, ale aj ďalšie novinky z dielne čínskeho producenta.

Aspoň také informácie prichádzajú z posledného zverejneného zoznamu, v ktorom je až osem nových produktov. Každý z nich by mal byť predstavený počas najbližšieho pondelka a v krátkej dobe by mali byť dostupné v lokálnych obchodoch, ale aj u online distribútoroch. Dá sa očakávať, že v prvé dni uvedenia na trh budú produkty vo zvýhodnenej cene, keďže takýto zvyk razí Xiaomi v poslednom období. Ak vás preto niečo z nasledujúcich produktov osloví, pripravte sa na ich kúpu.

Séria Mi 11 sa rozrastie o dva produkty

Spoločnosť Xiaomi potvrdila príchod dvoch telefónov do najnovšej série ich mobilnej vlajkovej lode. Očakávame preto predstavenie Xiaomi Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra. V ten istý deň sa predstaví aj Xiaomi Mi NoteBook Pro 2021, ktorý by mal byť jedným z najvyspelejších notebookov uvedených na trh.

MI 11 Pro a Ultra získavajú certifikáciu CCC.
Bude predstavení aj Mi 11 Ultra a Mi 11 Pro. Zdroj: xiaomiadictos.com

Ďalším očakávaným zariadením je príchod nového inteligentného náramku Xiaomi Mi Band 6. Nová generácia prinesie konečne tak dlho žiadanú podporu GPS, ale aj praktický monitor kyslíka v krvi (SpO2). Najmä ten môžu využívať v tejto dobe ľudia pozitívne testovaný na Covid-19 a kontrolovať stav kyslíka v ich krvi a teda či sa neznižuje funkcia ich pľúc.

Nové čistiace roboty a ďalšie prekvapenia

Okrem týchto produktov očakávame 29. marca aj dva nové robotické vysávače, Xiaomi Mi Vacuum Cleaner 2 a Mi Vacuum Cleaner 2C. K tomu nám čínsky výrobca ponúkne aj inteligentný reproduktor Xiaomi XiaoAI Speaker 2.

Skaldateľný telefón od Xiaomi - neoficiálny render.
Neoficiálny render. Zdroj: Xiaomi Adictos

Čo môže byť ale najväčším highlightom celého eventu, je predstavenie novinky/noviniek v sérii Xiaomi Mi Mix a teda dlho očakávaného skladateľného telefónu. Ak sa tak stane, pôjde o pravdepodobne najvýznamnejší prírastok do celého portfólia spoločnosti v roku 2021.

Osem nových produktov

Show bude prebiehať na oficiálnych kanáloch Xiaomi. Info o nej môžeme nájsť aj na globálnej YouTube stránke spoločnosti. Event je plánovaný na 19:30 GMT+8. Čo znamená, že vy by ste si mali naladiť live show o 12:30. My vám v tomto čase samozrejme budeme prinášať informácie o nových produktoch a aj záverečné zhrnutie.

Mohlo by vás tiež zaujímať