Xiaomi Mi 11 Concept
Screenshot: TechDroider Clips

VIDEO: Ako bude vyzerať Xiaomi Mi 11, nová vlajková loď? Pozrite si tento podarený koncept

Cieľom Xiaomi Mi 11, je stať sa najrevolučnejším smartfónom na trhu a to vďaka vyžitiu najnovších technologických noviniek.

Na stránkach YouTube kanálu TechDroider Clips sa objavilo video telefónu Xiaomi Mi 11, novej vlajkovej lodi, ktorej by sme sa mohli dočkať začiatkom roku 2021. Nepochybne, cieľom tohto telefónu, je stať sa najrevolučnejším smartfónom na trhu a to vďaka vyžívaniu najnovších technologických noviniek. Vo videu je zatiaľ zobrazený len koncept telefónu, ale aj ten vyzerá „svalnato“

Najviditeľnejším a jedným z najzaujímavejších faktov je, že Xiaomi Mi 11 bude konečne telefón, ktorý bude z jednej strany celý pokrytý obrazovkou. Žiadne rámčeky, žiadne výrezy na selfie kamery. Samozrejme, selfie kamera je pre mnoho ľudí dôležitá a preto ju Xiaomi vo svojom modely nemôže vynechať. Nebude sa vysúvať zo žiadnej strany, ale bude skrytá, áno, skrytá pod obrazovkou.

Aj vďaka tomu sa Xiaomi Mi 11 môže stať najvýraznejšou a najprekvapivejšou komerčnou vlajkovou loďou, akú sme kedy videli. Príkladom toho, ako bude telefón vyzerať a fungovať, je aj video, ktoré vám prinášame.

Video obsahuje všetky technológie a prvky, ktoré sa od novej vlajkovej lode očakávajú – zakryvený celotelový displej, keramické telo v kombinácii s kovom a sklom, schovaný fotoaparát, futuristický dizajn, 5G technológia, najnovšia nadstavba operačného systému Android MIUI12 aďalšie vlastnosti ako je napríkjlad výkonný procesor Snapdragon 875, ktorý takmer určite v novej vlajkovej lodi čínskej spoločnosti uvidíme a taktiež, aby sme nezabudli, fotoaparát s obrovským rozlíšením.

V každom prípade ide iba o koncept toho, ako by mohlo vyzerať nové Xiaomi Mi 11 – budúca vlajková loď, ktorá je nepochybne najambicióznejšou, ktorú spoločnosť Xiaomi uvedie na trh. Veríme, že pôjde naozaj o znamenité zariadenie, ktoré si získa srdcia mnohých fanúšikov tejto značky a že cenovka zariadenia nebude veľkou prekážkou v jeho kúpe.

Mohlo by vás tiež zaujímať