Projektor Wanbo T2 Free
Zdroj: Xiaomi

Projektor, ktorý dáte do kabelky, premieta v HD a stojí len 144.99$

Xiaomi prináša na trh budgetový projektor minimálnych rozmerov s plnohodnotným výkonom a to len za pár dolárov

Wanbo T2 Free je budgetový projektor, ktorý sa objavil v čínskom obchode Xiaomi Youpin a je možné, že čoskoro dorazí aj na európske trhy. Najväčšou výhodou projektoru je cena, ktorá je na úrovni iba 144.99 USD. Projektor Wanbo T2 má svetelný zdroj o svietivosti 150 ANSI lúmenov a je kompatibilný s rozlíšením 1080 pixelov. Zariadenie dokáže zobrazovať na plátne s rozmermi od 40 až po 120 palcov zo vzdialenosti 1,5 – 3,0 metra. Projektor vyžaduje manuálne zaostrenie. Podporuje tiež vertikálnu korekciu lichobežníkového skreslenia ± 40 °. Na projektor upozornil portál XiaomiToday.

Projektor, ktorý schováte aj do kabelky.
Projektor, ktorý schováte aj do kabelky. Zdroj: XiaomiToday

Manuálne ostrenie je malou daňou za skvelú cenu

Na získanie zaostreného obrazu je potrebné tento projektor nastaviť manuálne. Medzi ďalšie nastavenia patrí aj manuálna vertikálna korekcie lichobežníkového skreslenia. Medzi najdôležitejšie vlastnosti tohto inteligentného zariadenia je technológia, ktorá je schopná znížiť teplotu v uzavretej vnútornej cirkulácii a zároveň eliminuje prach, ktorý sa hromadí v optickej ceste. Pri iných projektoroch zlé dizajnovanie a prístup prachu do zariadenia spôsobuje čierne škvrny na obrazovke a slabý odvod tepla v optickej časti. Wanbo T2 Free je navrhnutý tak, aby k tomuto bežném ujavu nedochádzalo a tým sa predĺžila jeho životnosť.

Original Wanbo T2 Free LCD Projector

Kompletné kino v kabelke

Vďaka zabudovanej technológii mäkšieho difúzneho odrazu dokáže zariadenie znížiť zaťaženie vašich očí. Projektor Wanbo T2 Free je vybavený dvoma 3 W reproduktormi umiestnenými na ľavej a pravej strane. Avšak je jasné, že pre plnohodnotný filmový zážitok je nutné využívať externé reproduktory. Kvalita tých vstavaných poslúži maximálne na prehratie videí v prezentáciach alebo na videocally. Ako sme spomínali vyššie, dizajn je prispôsobený pre čo najdlhšiu životnosť LED žiarovky. Pri dobrom odvode tepla je jej životnosť až 20 000 hodín.

Elegantný, funkčný a malý. Zdroj: XiaomiToday
Elegantný, funkčný a malý. Zdroj: XiaomiToday

Mohlo by vás tiež zaujímať