Prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi.
Zdroj: XMOBILE.sk

Vyberáme prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi, ktoré sú dnes zadarmo! II

Pravideľný prehľad programov a zaujímavé aplikácie, ktoré nájdete v Google Play výnimočne zadarmo. To najlepšie pre vaše Xiaomi.

Aplikácie vo vašom telefóne sú rovnako dôležité, ako telefón samotný. Preto sme sa rozhodli zaviesť na XMOBILE.sk novú rubriku, v ktorej vám budeme prinášať zaujímavé a výnimočné aplikácie, ktoré nájdete v danom momente na Google Play zadarmo alebo vo veľkej zľave. Aj vďaka tomu si budete môcť do svojich zariadení stiahnuť programy, ktoré by ste si inak nekúpili alebo aplikácie, ktoré naozaj stoja za to.

Veríme, že vám táto nová rubrika prinesie osoh a vylepší už aj tak perfektné telefóny od Xiaomi.

 

Erkenne Hunderassen Pro
Erkenne Hunderassen Pro
Developer: jstappdev
Price: 0,99 €

Ušetríte: 0,50€

Ide skôr o aplikáciu, ktorá poslúži k pobaveniu sa. Alebo k preskúmaniu možností, ktoré poskytujú dnešné technológie. Vďaka fotoaparátu svojho telefónu totiž dokážete rozoznať, na aké plemeno psa sa pozeráte.

 

Contacts Widget - Speed Dial
Contacts Widget - Speed Dial

Ušetríte: 0,79€

Aplikácia Contacts widget umožňuje organizovať obľúbené kontakty umiestnením miniaplikácií na domovskú obrazovku. Vyberte kontakty, ktoré chcete umiestniť na plochu alebo do záložiek a pristupujte ku nim rýchlo, pohodlne a najmä priamo z domovskej obrazovky.

 

SUI File Explorer Pro
SUI File Explorer Pro
Developer: Suifitime
Price: 4,79 €

Ušetríte: 1,59 

Nestačí vám vstavaný správca súborov? Skúste SUI File Explorer. Je to jednoduchý, malý, rýchly a efektívny prieskumník súborov a jedna z najlepších aplikácií na správu súborov v obchode Google Play. Aplikácia podporuje RTL a zobrazuje veľkosť priečinkov, je určený pre všetky zariadenia s Androidom vrátane telefónov, tabletov a Android TV. Je dizajnovaný podľa Google Material Theme. Podporuje všetky verzie Androidu od Jellybean, Kitkat, Marshmallow až po Nougat.

 

Ušetríte: 2,09€

Vyskúšajte si a trénujte svoje anglické gramatické schopnosti a používanie minulých časov v anglických vetách zábavnou formou! Vyzvite ostatných ľudí z celého sveta v dvoch testovacích režimoch alebo si zahrajte relaxačný tréningový režim! Hrajte a učte sa súčasne!

 

Klassisches Offline-Sudoku
Klassisches Offline-Sudoku
Developer: MALLUSOFTS
Price: 1,99 €

Ušetríte: 0,69€

Classic Sudoku je logická kombinatorická logická hra, ktorú dnes pozná azda každý. Cieľom klasického sudoku je vyplniť mriežku 9 × 9 číslicami tak, aby každý stĺpec, každý riadok a každá z deviatich podskupín, ktoré tvoria mriežku, obsahovala všetky číslice od 1 do 9. Nenechájte zaháľat svoj um a trénujte.

Mohlo by vás tiež zaujímať