Xiaomi telefony_nova ponuka ovladania zapinania a vypinania smartfonu
Zdroj: Xiaomiportal.sk, YouTube (XiaoMiAdictos)

Xiaomi má v pláne zmeniť vzhľad ponuky zapínania a vypínania zariadenia. Takto by mal vyzerať

Xiaomi pravdepodobne pracuje na dizajnových úpravách ponuky ovládania zapínania a vypínania zariadenia

Nadstavba MIUI 12 bola oficiálne predstavená približne pol roka dozadu v rámci domácej Číny a krátko na to aj na globálnom trhu. Okrem nových funkcionalít, priniesla aj mnoho dizajnových úprav, ktoré nadstavbu opäť posunuli o krôčik dopredu. Najvýznamnejšou zmenou z pohľadu úpravy vzhľadu boli nie len nové animácie, ale aj modernejší a minimalistickejší dizajn. Samotná ponuka zapínania a vypínania zariadenia však nebola prekopanou. To by sa však mohlo už čoskoro zmeniť.

Nová ponuka zapínania a vypínania by mohla byť už čoskoro realitou

Portál xiaomiadictos (via vosveteit.sk) poukazuje na únik informácií hovoriaci o úpravách ponuky zapínania a vypínania zariadenia. Ako môžete vidieť nižšie, tak nová ponuka by mohla byť kompletne prekopanou pričom by sa niesla v dizajnovom duchu ovládania hlasitosti zariadenia. Len pre zaujímavosť, obdobnú ponuku ovládania zapínania a vypínania zariadenia majú aj telefóny spoločnosti Realme.

Video nižšie ďalej odhaľuje, že okrem prekopaného vzhľadu, pribudnú aj nové možnosti interakcií. Konkrétne pri potiahnutí ponuky smerom do strán, používatelia sa dostanú k možnosti Fastbootu a možnosti obnovenia zariadenia. Zároveň video zachytáva aj nové animácie, ktoré sa menia v závislosti od toho, do ktorej strany používateľ ťahá prstom.

Zároveň však musíme dodať, že aktuálne nie sú dostupné informácie, ktoré by oficiálne potvrdzovali, že Xiaomi skutočne pracuje na úprave vzhľadu ponuky zapínania a ovládania zariadenia. Na druhej strane treba však dodať, že dizajnové úpravy „nesú podpis“ spoločnosti Xiaomi.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.