Mi Watch Lite
Zdroj: Flickr.com (Jakub Zuza)

Xiaomi Mi Watch Lite vďaka aktualizácii získavajú nové funkcie

Mi Watch Lite sú dostupné smart hodinky z dielne Xiaomi a teraz prinášajú mnoho nových funkcií. Pozrite sa, čo nové prinášajú.

Život bez smart gadgetov ako sú hodinky či náramky si už ani nevieme predstaviť. Sú naším každodenným spoločníkom, ktorí nám merajú dennú aktivitu, kvalitu spánku či zdravotné funkcie ako je tep srdca. Xiaomi má na trhu so smart hodinkami veľký podiel a práve ich obľúbené a lacné Mi Watch Lite získavajú aktualizáciu, ktorá prináša viacero nových funkcií. Na aktualizáciu upozornil portál Gizchina.com

Nové funkcie

Aktualizácia s číslom 4.1.20 je dostupná prostredníctvom aplikácie Xiaomi Wear a prináša hneď niekoľko noviniek, pozrite sa na ne. Určite poznáte situáciu, kedy už zaspávate a zrazu vám niekto zavolá a vaše hodinky vás nepríjemne prebudia. Mi Watch Lite sa snaží tento problém eliminovať a zapína režim Nerušiť automaticky. Keď hodinky zaznamenajú stav spánku, prepnú sa do režimu Nerušiť a už vás nič nevyruší. Ďalej prináša možnosť úpravy vibrácií. Po novom si ju môžete zvýšiť, ak sa vám zdá nedostatočná a nevšímate si upozornenia alebo i znížiť, ak sa vám zdá príliš vysoká. Ďalej hodinky umožnia i nastavenie senzitivity pre pohyb zápästím, pridalo sa tlačidlo pre odmietnutie prichádzajúcich hovorov a po aktualizácii vás hodinky upozornia, keď sa odpoja od smartfónu. Ide o veľmi užitočnú funkciu, nakoľko mnohí z nás si ani neuvedomia, že sú ďaleko od smartfónu a je veľmi nepríjemné, keď si pre to nevšimneme prichádzajúci hovor. Samozrejmosťou je i opravenie predchádzajúcich chýb a vylepšenie stability hodiniek.

Mi Watch Lite

Smart hodinky Mi Watch Lite vyšli len v decembri minulého roka, no vďaka svojej nízkej cene si získali mnohé srdcia. Priniesli 1,4″ IPS LCD farebný displej, automatické meranie srdcového tepu, meranie spánku a dýchania a mnohé ďalšie funkcie. Poteší i vodeodolnosť do 50m alebo teda 5ATM a výdrž celých 9 dní v štandardnom režime. Ako sme už spomínali, hodinky majú veľmi nízku cenu a dostupné sú už za približne 55€.

Vlastníte niektoré zo smart hodiniek či smart náramkov? Pochváľte sa nám v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať