Redmi Pad SE
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi vypustilo dve nové Super Wallpapers s motívom z Talianska a Grécka. Takto ich stiahnete

Xiaomi pripravilo pre fanúšikov Super Wallpapers Pláž stroskotaných lodí v Grécku a majestátne Dolomity v Taliansku.

Po nedávnom vypustení dvoch Super Wallpapers s názvami Geometria a Snežná hora (Geometry and Snow Mountain) pridala spoločnosť Xiaomi do svojej aplikácie Super Wallpapers dve nové miesta. Super tapety z Grécka a Talianska sa dajú v tejto chvíli stiahnuť neoficiálnou cestou a to aj do zariadení, ktoré nemajú túto aplikáciu predinštalovanú. Ak sa chcete dozvedieť, ako si spustiť Super Wallpapers aj na zariadeniach, ktoré túto funkciu oficiálne nepodporujú, tak si prečitajte článok MIUI 12 Super Wallpapers. Ako ich povoliť na ľubovoľnom Xiaomi, Redmi alebo POCO v našej sekcii Návody.

Stiahnite si nové Super tapety

Xiaomi pripravilo pre fanúšikov Super Wallpapers dve nové scenérie. Prvá z nich predstavuje Pláž stroskotaných lodí v Grécku a tá druhá majestátne Dolomity v Taliansku.

Rovnako ako tie predchádzajúce, aj tieto sú zamerané na najvýkonnejšie smartfóny Xiaomi, ktoré majú AMOLED obrazovku. Aj napriek tomu si ich už môžeme stiahnuť z kanála MIUI a nainštalovať ich na akýkoľvek smartphone a to vďaka návodu, ktorý sme zverejnili na konci decembra. Ak už máte aplikáciu Super Wallpapers Alpha stiahnutú, tak postačí stiahnuť a nainštalovať len balík s tapetami, otvoriť aplikáciu Super Wallpapers, vybrať si položko Zem/Domov a tam si zvoliť požadovanú lokalitu.

Ak vlastníte telefón, ktorý nemá predinštalovanú aplikáciu Super Wallpapers, tak v prvom rade potrebujete nainštalovať samotnú aplikáciu. Tu nájdete napríklad na tomto linku MIUI Wallpaper apk. MIUI ju ale po nainštalovaní skryje a preto potrebujete ďalšiu aplikáciu, ktorá ju spusti. Odporúčame vám Activity Launcher priamo z Google Play. Prvá aplikácia je oficiálny balíku tapiet MIUI 12, ktorý obsahuje Super Wallpapers Zeme, Marsu a Saturnu. Tento APK súbor musíte nainštalovať ako každú inú aplikáciu. Stačí ho otvoriť a váš mobil ho automaticky nainštaluje. Druhá aplikácia vám umožní používať tú prvú vo vašom smartfóne. Bližšie sa tomuto návodu venujeme v samostatnom článku.

Mohlo by vás tiež zaujímať