Xiaomi Mi 11 Pro bude mať kameru podobnú Xiaomi Mi 10 Ultra. Zdroj: Xiaomi
Xiaomi Mi 11 Pro bude mať kameru podobnú Xiaomi Mi 10 Ultra. Zdroj: Xiaomi

AnTuTu oceňuje telefóny Redmi. V testoch dopadli najlepšie

Telefóny Redmi sú podľa AnTuTu nástroja najlepšími na svete v pomere výkon/cena. Silné sú aj v celkovom performance.

Redmi je podľa AnTuTu 0 opäť najlepšou značkou. Nie je to tým, že by telefóny tohto čínskeho giganta boli najvýkonejšie na svete, mali najlepšie grafické čipy alebo by boli najlacnešie. Ide skôr o kombináciu všetkých vlastností, ktoré AnTuTu meria. Telefóny Redmi sú podľa tohto benchmarkového nástroja najlepšími na svete v pomere výkon/cena. Alebo po našom, veľa muziky za málo peňazí.

  • AnTuTu je čínsky benchmarkový porovnávací nástroj, ktorý sa bežne používa na porovnávanie výkonosti telefónov a iných zariadení.

Spoločnosť Xiaomi dominuje takmer celému rebríčku najlepších smartfónov v pomere výkon/cena a na vrchu sú modely pod označením internej značky Redmi. Správu priniesol španielsky portál Xiaomi Adictos.

Najlepším smartfónom do 190 eur je bez pochýb Redmi 10X 5G. Za ním v tabuľke najlepších smartfónov za menej ako 190 eur nasleduje Redmi 9 na ďalšej pozícii je Redmi Note 8 Pro.

Boduje aj Redmi K30 Ultra, ktorý sa umiestnil ako najlepší smartfón s cenou od 191 eur do 255 eur.

Redmi K30S, ktorý je na globálnom trhu známy ako Xiaomi Mi 10T, je lídrom v rozmedzí pod 385 eur.

  • Medzi desiatimi najvýkonejšími Android zariadeniami za september vyšiel v teste AnTuTu zo zariadní od Xiaomi telefón Mi 10 Ultra. Umiestnil sa na druhom miete. V prvej desiatke sa umiestnili aj ďalšie dva modely tejto značky. Mi 10 Ultra bije aj také vlajkové lode, ako napríklad Galaxy Note20 Ultra 5G alebo OnePlus 8 Pro.

V skratke, je jasné, že najlepšie smartfóny Xiaomi sú v strednej triede, ktorej jasne dominuje jej interná značka Redmi. Zariadenia ako Xiaomi Mi 10 Lite, Mi Note 10 Lite a podobne ani zďaleka nepresvedčia masy a ani benchmarky.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať