Mi Weathe Live Wallpaper
Zdroj: Xiaomi

Aplikácia Super Wallpapers prináša na pozadie telefónu aktuálne počasie. Takto ho nastavíte

Mi Weather Live Wallpaper vám prináša animáciu počasia na plochu telefónu. S návodom si ju nainštalujete na každý telefón.

Čím ďalej tým pribúda viac možností, ako si prispôsobiť zariadenie od Xiaomi. V poslednej dobe a najmä s príchodom MIUI 12, sa začala rozširovať ponuka v aplikácii Super Wallpaper. Tá odštartovala s troma motívmi, Saturn, Mars a Zem. Neskôr pribudli Geometry a Snow mountain, ktoré si môžete nainštalovať na ľubovoľný telefón vďaka nášmu návodu. Čoskoro sa v rámci motívu Zem objavili ďalšie dve lokácie a to Dolomity v Taliansku a Pláž vrakov v Grécku. Aj tieto dve tapety si môžete stiahnuť vďaka tomuto návodu.

Teraz Xiaomi rozširuje ponuku tapiet aj o aktuálne počasie. Pozadie vášho telefónu, či už na zamknutej obrazovke alebo priamo v launcheri, vám ukáže počasie, s ktorým sa môžete stretnúť vonku.

Ide o praktickú a rýchlu cestu, ako sa dozvedieť, čo si ráno obliecť alebo či sa ponáhľať na bicykli domov z práce, nech vás nezastihne blížiaca sa búrka. Každý, koho zaujme táto nová možnosť, tak si nájde svoje vlastné praktické dôvody.

Mi Weather zatiaľ dorazilo len na niekoľko zariadení a to:
Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 10 / Pro / Ultra
Redmi K30 Pro (POCO F2 Pro)
Redmi K30 Ultra
Xiaomi Mi 9 / Pro
Redmi K20 Pro / Mi 9 T Pro

Ide o zariadenia, ktoré spĺňajú hardwarové požiadavky pre chod Super Wallpapers a aj Mi Weather. Avšak aplikáciu si môžete nainštalovať aj na menej výkonné zariadenia. Skúsili sme ju napríklad na Redmi Note 8T a aplikácia fungovala.

Ako na to?

Stiahnite si aplikáciu Mi Weather Super Wallpaper. Po jej inštalácii ju nenájdete v menu a ani vám nepribudne žiadna ikona. Musíte mať nainštalovanú appku z Google Play Activity Launcher. V Activity Launchri vyhľadáte Live Wallpaper Picker, ktorý z neho spustíte. Následne si vyberiete ako pozadie Weather.

Spustite si na zariadeni Mi Weather Super Wallpapers
Spustite si na zariadeni Mi Weather Live Wallpaper. Zdroj: Xiaomiportal.sk

Vďaka tomuto návodu si dokážete jednoduchým spôsobom nastaviť počasie ako plochu zamknutého a aj odomknutého telefónu.

Ak vás zaujímajú aj ďalšie Super Wallpapers, neváhajte si prečítať článok Xiaomi predstavuje dve nové Super Wallpapers, ktoré si teraz môžete nainštalovať alebo Xiaomi vypustilo dve nové Super Wallpapers s motívom z Talianska a Grécka. Takto ich stiahnete a taktiež vás môže zaujať článok MIUI 12 Super Wallpapers. Ako ich povoliť na ľubovoľnom Xiaomi, Redmi alebo POCO.

Mohlo by vás tiež zaujímať