Redmi 7A dostava MIUI 12.5 aktualizaciu
Zdroj: Xmobile (koláž), Xiaomi

Dva roky starý Xiaomi dostáva skôr aktualizáciu s MIUI 12.5, ako niektoré iné a mladšie populárne modely

Aj keď Xiaomi už pracuje na distribúcii MIUI 12.5 Enhanced aktualizácii pre ďalšie a ďalšie zariadenia, tak stále ešte niekoľko pár smartfónov, čaká na „bežnú“ MIUI 12.5 nadstavbu. To sa najnovšie mení pre lacný, ale už aj „starý“ smartfón Redmi 7A, ktorý bol pôvodne predstavený viac ako 2 roky dozadu.

Redmi 7A dostáva aktualizáciu s MIUI 12.5

Aktualizácia, na ktorú upozorňuje portál xiaomiadictos.com, nesie kódové označenie V12.5.3.0.QCMEUXM a veľkou je 759 MB. Distribuovanou je v rámci EU ROM. Nová verzia nadstavby vo všeobecnosti prináša viacero úprav vzhľadu rozhrania, ale i nové funkcie, či optimalizáciu chodu systému so sústredením na nižšiu spotrebu energie a plynulejší chod zariadenia v porovnaní s predchádzajúcou verziou nadstavby.

Tieto zariadenia prídu ešte na rad

Z nepochopiteľných dôvodov, ktoré pozná asi len Xiaomi, na aktualizáciu s MIUI 12.5 stále ešte čakajú smartfóny Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S (EU), výrazne mladšie zariadenia, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Dnes len môžeme hádať, prečo bol Redmi 7A uprednostnený pred modelmi vyššie. V každom prípade, majitelia týchto novších a výkonnejších smartfónov, môžu mať zatiaľ oči pre plač. Dôvodom je, že aktuálne nie je presne známa informácia, kedy tieto smartfóny budú aktualizovanými. Inými slovami, majiteľom týchto zariadení nezostáva nič iné, ako len čakať, kým Xiaomi uvoľní aktualizáciu aj pre nich. Vzhľadom však na to, že ide už o posledné modely, pre ktoré sa očakáva  dostupnosť MIUI 12.5,  tak by to nemalo trvať už dlho.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (2)
  1. Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

  2. Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.