Poco F2 pro
Zdroj: POCO

Fanúšikovia značky POCO sa majú na čo tešiť. Objavili sa informácie o horúcej novinke

Pokiaľ ide o technické vlastnosti, únik prezrádza, že smartfón bude vybavený displejom typu AMOLED, podobne ako jeho veľký brat F2 Pro.

Viacero špecifikácii o novinke z dieľne POCO sa objavili len pred pár hodinami na sociálnej sieti Twitter. Nevenovali by sme im pozornosť, keby nešlo o leakera informácii, ktorého správy sa už viackrát potvrdili. Mukul Sharma (@stufflistings) publikoval niektoré zo špecifikácií budúceho zariadenia POCO, ktoré nesie kódové označenie VAYU a BHIMA, zatiaľ čo číslo modelu je J20S. Ide pravdepodobne o POCO F2.

Pokiaľ ide o technické vlastnosti, únik prezrádza, že smartfón bude vybavený displejom typu AMOLED, podobne ako jeho veľký brat (ak sa tak dá nazvať), POCO F2 Pro. Na rozdiel od verzie Pro by však štandardná F2 mala prísť s vysokou obnovovaciou frekvenciou displeja – 120 Hz. Čo rozhodne nie je zlé pre zariadenie, ktoré by nemalo stáť „príliš veľa“. Obrazovka navyše príde s rozlíšením 1080 x 2400 respektíve takzvaným Full HD +.

Malý F2 Pro s veľkými cieľmi

Únik tiež naznačuje, že smartfón príde s celkovo štyrmi fotoaparátmi. Budú obsahovať 48 MP hlavný, ultraširoký sekundárny (pravdepodobne 13 MP), makro (pravdepodobne 5 MP) a hĺbkový senzor. Podľa všetkého zariadenie príde bez OIS – optickej stabilizácie.

Uniknuté informácie o novom zariadení spoločnosti POCO. Pravdepodobne ide o POCO F2, ktorá vychádza z verzie POCO F2 Pro.
Uniknuté informácie o novom zariadení spoločnosti POCO. Pravdepodobne ide o POCO F2, ktorá vychádza z verzie POCO F2 Pro. Zdroj: Mukul Sharma @stufflistings

Podľa informácií by mal POCO F2 fungovať pod taktom procesora od Qualcomm a to v tomto prípade Snapdragon 860. Ide o verziu procesora, ktorý by mal byť o trochu slabší ako Snapdragon 865, ktorý má v sebe POCO F2 Pro.

Z úniku sa na koniec dozvedáme, že smartfón príde s batériou o kapacite 5 160 mAh. Informácie o rýchlosti nabíjania v tejto chvíli nie sú dostupné

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať