Unboxing redmi Note 10.
Zdroj: xiaomiadictos.com

Máme skutočné fotografie očakávanej novinky Redmi Note 10

Redmi Note 10 prinesie do strednej triedy telefónov AMOLED obrazovku a duálny stereofónny reproduktor. Cenou prekvapí všetkých fanúšikov.

Konečne skutočné zábery z očakávanej Redmi Note 10. A vďaka nim sa dozvedáme ďalšie informácie o tomto zariadení, ktoré zaujme najmä užívateľov, ktorí nechcú minúť za vynikajúce zariadenie stovky eur. Pozrime sa spoločne na všetky informácie, ktoré o novom zariadení vieme.

Redmi Note 10 urobí veľký evolučný skok po všetkých stránkach. Najzaujímavejším krokom je rozhodne obrazovka AMOLED, ktorú u strednej triedy iných značiek vôbec nevidno. Kvalitná obrazovka bude mať 6,43 palca a v jej strede bude umiestnená selfie kamera. Obnovovacia frekvencia bude na úrovni 60 Hz.

Aj rýchle nabíjanie v Redmi Note 10

Vo vnútri nájdeme Snapdragon 678, doplnený o pamäť RAM 4 alebo 6GB. Batéria bude o kapacite 5 000 mAh, čo je taktiež navýšenie oproti predchádzajúcemu modelu rady. Navyše, vďaka úspornému AMOLED displeju prinesie na jendo nabitie väčšiu výdrž ako to bolo u Redmi Note 9. Všetkých poteší rýchle nabíjanie na úrovni 33W.

Ak sa pozrieme na šošovky telefónu, tak hlavnou bude snímač s rozlíšením 48 MP. Nejde o najväčšie rozlíšenie strednej triedy, ale kvalitnú fotografiu nerobí počet megapixelov, ale kvalita snímača. Ak by ste predsa len chceli fotografie vo väčších rozmeroch, tak siahnite po modely Redmi Note 10 Pro, ktorý bude vybavený 108 MP kamerou.

Takto vyzerá box novej vlajkovej lode Redmi.
Takto vyzerá box novej vlajkovej lode Redmi. Zdroj: xiaomiadictos.com

Zaujímavosťou je aj dvojitý stereofónny reproduktor, ktorý vylepší zážitok z počúvania hudby. V strednej triede ide o prekvapivý a ojedinelý krok výrobcu.

Cena poteší

Redmi prináša do segmentu relatívne lacných telefónov skutočné delo. Očakávaná cena zariadenia je približne 200 eur. V tejto cenovej kategórii sa dostať k AMOLED displeju je skutočne zázrakom.

Okrem toho je potrebné poznamenať, že sa jedná o Redmi Note 10. Pro verzia by mala prísť s procesorom Snapdragon 768G, čím v ňom pribudne 5G technológia. Taktiež so 108MP fotoaparátom presvedčí aj náročnejších fanúšikov Redmi.

Redizajnovaná vlajková loď

Redmi zmenilo dizajnérsky štetec a telefón prichádza v takzvanom Evol dizajne. Ten nahradil dizajn s názvom Aura, ktorý dominoval posledným trom modelom. Telefón sa podobá viac vlajkovým lodiam, je elegantnejší a robustnejší.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.