Xiaomi logo_Xmobile
Zdroj: Xmobile.sk

Mobile World Congress 2023: Čo všetko Xiaomi predstaví v rámci tejto konferencie v Barcelone?

Séria Xiaomi 13, nadstavby MIUI 13 a ďalšie nové produkty. Pozrite sa, na čo všetko sa môžeme tešiť v rámci konferencie MWC 2023.

Do začiatku predstavovania nových produktov v Barcelone už odpočítavame posledné hodiny. Konferencie Mobile World Congress sa účastní aj čínske Xiaomi, ktoré má predstaviť hneď niekoľko nových zariadení či iných produktov. Čo ale môžeme v rámci tejto konferencie očakávať a aké novinky sa nám predstavia aj pre globálny trh? Zhrnutie toho najhlavnejšieho nám priniesol portál gizmochina.com a ak aj vy plánujete sledovať túto konferenciu, ste na správnom mieste. Prezradíme si, čo všetko môžeme očakávať a kde môžete túto konferenciu zo španielskej Barcelony sledovať naživo. A už teraz môžeme potvrdiť, že nových produktov bude viac než dosť.

Séria Xiaomi 13 a ďalšie produkty

Azda najočakávanejšími produktami, ktoré nám čínsky gigant predstaví v rámci MWC 2023 už 26. februára o 16:00, sú smartfóny. Vlajkové lode zo série Xiaomi 13 prídu aj na globálny trh, pričom majú prísť v zložení trojice zariadení. V ponuke teda bude základný Xiaomi 13, jeho vylepšená Pro verzia a nezabudne sa ani na Lite model. Ešte donedávna sa špekulovalo, kedy lacnejší smartfón príde, no už teraz vieme povedať, že už čoskoro sa naň budeme môcť pozrieť v plnej kráse.

Xiaomi 13 rendery
Zdroj: Xiaomiui

Okrem smartfónov ale očakávame aj predstavenie kolobežky s názvom Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra, ktorá príde aj na globálny trh. Predstavenie kolobežky by mohlo doplniť aj niekoľko produktov nositeľnej elektroniky ako hodinky či slúchadlá, ako to Xiaomi máva zvykom. Predstavenie sa ale bude spájať aj s ukážkou humanoidného robota CyberOne, ktorého sme mohli vidieť už na predstavení v Číne. Oficiálne sa má predstaviť aj nadstavba MIUI 14, ktorú už dlhšie evidujeme vo viacerých smartfónoch.

Kde budete môcť predstavenie sledovať?

Odhalenie nových produktov od Xiaomi bude prebiehať v španielskej Barcelone. Predstavenie budeme môcť sledovať už v nedeľu, 26. februára o 16:00 nášho času. Celá udalosť sa bude prenášať aj v online podobe, pričom pozrieť sa na ňu budeme môcť pravdepodobne prostredníctvom sociálnych sietí spoločnosti ako je Facebook či Twitter. K dispozícii bude aj stream na oficiálnych stránkach spoločnosti a ak by vám to bolo málo, môžete využiť aj živé vysielanie v rámci platformy YouTube.

V prípade, že si brúsite zuby na niektoré z predstavených zariadení, tak vás potešíme. Predstavenie v Barcelone bude určené pre globálny trh, teda aj pre Slovensko. Už čoskoro sa teda dozvieme bližšie informácie o cenách zariadení a tiež podrobnostiach výbavy. O všetkých novinkách vás samozrejme budeme informovať aj v našom článku.

Na ktorý produkt v rámci predstavovania Xiaomi na Mobile World Congress sa tešíte najviac? A budete sledovať živé predstavovanie noviniek? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať