MIUINávody

Nastavte si nové ovládanie hlasitosti z MIUI 12.5 na hocijaké zariadenie Xiaomi

MIUI 12.5 prinieslo viacero skvelých zmien. Medzi nimi je aj zmenený control panel pre ovládanie zvuku. Túto vizuálnu zmenu vídavame už nejaký čas na screenshotoch z rôznych beta verzií. Ide nielen o estetickú zmenu, ale aj funkčnú. Nový panel na kontrolu zvuku umožňuje rýchly prístup k režimu Do Not Disturb.

Ovládací panel hlasitosti bude viac v súlade s celkovým dizajnom MIUI 12, pričom integruje animácie a dizajn s rovnakými efektmi, aké môžeme vidieť v novom riadiacom centre MIUI 12.

Okrem toho budeme mať z tohto nového panelu ovládania hlasitosti možnosť aktivovať režim Nerušiť. Ten sa zobrazuje tesne pod tlačidlom stlmenia a umožňuje nám rýchlejší a centralizovanejší prístup k zvyšným nastaveniam hlasitosti.

Avšak dosť budúceho času v tomto článku. Nové ovládanie hlasitosti MIUI 12.5 môžete mať na ktoromkoľvek Xiaomi a to už v priebehu pár minút.

Porovnanie starého a nového ovládania hlasitosti v zariadeniach Xiaomi.
Porovnanie starého a nového ovládania hlasitosti v zariadeniach Xiaomi. Zdroj: Xiaomiportal.sk

Ak si ho chcete nainštalovať, stačí si stiahnuť tento .zip súbor z portálu Xiaomiadictos.com, v ktorom po otvorení uvidíte súbor APK. Ten si uložíte na SD karta alebo do zariadenia a následne ho otvoríte ako akýkoľvek iný súbor. Po jeho inštalovaní sa vám zmení ovládací panel zvuku a to bez nutnosti reštartovať zariadenie. 

Týmto jednoduchým spôsobom si do telefónu dostanete jednu z mnoha noviniek, ktoré prídu do našich zariadení so širšou dostupnosťou nadstavby operačného systému Android MIUI 12.5.

Ak sa vám naše tipy ako zlepšiť zariadenia Xiaomi a zefektívniť si prácu s nimi páčia, neváhajte nazrieť do sekcie Návody na našom webe. Nájdete v nej množstvo zaujímavých tipov, trikov a odporúčaní, ktoré vám pomôžu vyťažiť viac z vašich zariadení.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close