Redmi Pad SE
Zdroj: Xiaomi

Nastavte si nové ovládanie hlasitosti z MIUI 12.5 na hocijaké zariadenie Xiaomi

Ide nielen o estetickú zmenu, ale aj funkčnú. Nový panel na ovládanie hlasitosti umožňuje rýchly prístup k režimu Do Not Disturb.

MIUI 12.5 prinieslo viacero skvelých zmien. Medzi nimi je aj zmenený control panel pre ovládanie zvuku. Túto vizuálnu zmenu vídavame už nejaký čas na screenshotoch z rôznych beta verzií. Ide nielen o estetickú zmenu, ale aj funkčnú. Nový panel na kontrolu zvuku umožňuje rýchly prístup k režimu Do Not Disturb.

Ovládací panel hlasitosti bude viac v súlade s celkovým dizajnom MIUI 12, pričom integruje animácie a dizajn s rovnakými efektmi, aké môžeme vidieť v novom riadiacom centre MIUI 12.

Okrem toho budeme mať z tohto nového panelu ovládania hlasitosti možnosť aktivovať režim Nerušiť. Ten sa zobrazuje tesne pod tlačidlom stlmenia a umožňuje nám rýchlejší a centralizovanejší prístup k zvyšným nastaveniam hlasitosti.

Avšak dosť budúceho času v tomto článku. Nové ovládanie hlasitosti MIUI 12.5 môžete mať na ktoromkoľvek Xiaomi a to už v priebehu pár minút.

Ak si ho chcete nainštalovať, stačí si stiahnuť tento .zip súbor z portálu Xiaomiadictos.com, v ktorom po otvorení uvidíte súbor APK. Ten si uložíte na SD karta alebo do zariadenia a následne ho otvoríte ako akýkoľvek iný súbor. Po jeho inštalovaní sa vám zmení ovládací panel zvuku a to bez nutnosti reštartovať zariadenie. 

Týmto jednoduchým spôsobom si do telefónu dostanete jednu z mnoha noviniek, ktoré prídu do našich zariadení so širšou dostupnosťou nadstavby operačného systému Android MIUI 12.5.

Ak sa vám naše tipy ako zlepšiť zariadenia Xiaomi a zefektívniť si prácu s nimi páčia, neváhajte nazrieť do sekcie Návody na našom webe. Nájdete v nej množstvo zaujímavých tipov, trikov a odporúčaní, ktoré vám pomôžu vyťažiť viac z vašich zariadení.

Mohlo by vás tiež zaujímať