xiaomi mi tv 5 pro
Zdroj: Produktová fotografia

Po boku Xiaomi Mi 11 budú v Európe predstavené aj tieto produkty! Poznáme aj očakávané cenovky

Už 2 februára by mali byť predstavené nová Xiaomi Mi OLED 4K TV a elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 v špeciálnej edícii.

Globálne predstavenie smartfónu Xiaomi Mi 11 je už naozaj za rohom. Len pár dní pred predstavením sa na internete objavili očakávané cenovky na európskom trhu, no krátko potom sa začali objavovať ďalšie zásadné informácie. Reč je nie len o smartfóne Xiaomi Mi 11 mini, ale aj o ďalších zariadeniach, ktoré by mali debutovať práve po boku novej série Mi 11. Na európsky trh by mali byť totižto uvedené aj nová Xiaomi Mi OLED 4K TV, ako aj špeciálna edícia obľúbenej kolobežky Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2.

Špičková Xiaomi Mi OLED TV aj v Európe

Už v pondelok by mala spoločnosť Xiaomi predstaviť na európskom trhu aj novú Mi OLED 4K TV s uhlopriečkou až 75-palcov. Podľa zdrojov portálu 91mobiles.com by malo ísť o európsku verziu obľúbenej Mi TV 5 Pro 75-palcov, ktorá je určená výlučne pre čínsky trh. Ak by sa to potvrdilo, fanúšikovia v Európe sa môžu tešiť na špičkovú TV s Quantum-dot LED technológiou s podporou HDR10+, 178-stupňovým pozorovacím uhlom a až 97-percentným pokrytím predného panelu samotným displejom. Od týchto naozaj vynikajúcich špecifikácií sa však odráža aj cenovka samotnej TV, ktorá by sa mala vyšplhať na zhruba 1 200 eur.

xiaomi mi 11 predstavenie dalsie novinky
Zdroj: 91mobiles

Mi Electric Scooter Pro 2 v špeciálnej edícii

Na európskom trhu by mala už čoskoro debutovať aj špeciálna edícia elektrickej kolobežky Mi Electric Scooter Pro 2 s označením Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Ako už napovedá samotný názov, táto edícia má osloviť milovníkov F1 a tímu Mercedes-AMG Petronas, ktorý už niekoľko rokov kraľuje tejto kráľovnej motošportu na čele so samotným Lewisom Hamiltonom. Bližšie špecifikácie tejto edície obľúbenej elektrickej kolobežky však zatiaľ nepoznáme, no jej cena by sa mala pohybovať v rozmedzí od 700 do 800 eur.

O všetkých predstavených novinkách počas vás budeme už tento pondelok v čo najkratšej dobe informovať.

Mohlo by vás tiež zaujímať