MIUI-12-dostupnost-aktualizacie-1
Zdroj: Vosveteit.sk

Pozrite sa, ako si môžete manuálne nahrať MIUI 12 do vášho zariadenia, ak je aktualizácia dostupnou, ale smartfón ju ešte neeviduje

V prípade, ak bola pre váš smartfón uvoľnená MIUI 12 nadstavba, ale váš smartfón ju ešte neeviduje, tak prostredníctvom týchto krokov ju môžete manuálne nainštalovať do vášho zariadenia

Xiaomi MIUI 12 nadstavbu oficiálne predstavilo ešte v prvej polovici tohto roka pričom do dnešného dňa je oficiálne dostupnou pre 21 modelov smartfónov. Je tak na „pol ceste“ s uvoľňovaním aktualizácie. Tá by totiž na globálnom trhu mala byť na konci dňa dostupnou pre takmer 50 modelov smartfónov.

Pre tieto modely smartfónov je dostupná MIUI 12 nadstavba

Mnohokrát informujeme o tom, že Xiaomi uvoľnilo aktualizáciu, avšak používatelia ju ešte neevidujú. A práve preto vám prinášame návod, ako si je možné tieto aktualizácie manuálne nainštalovať. Nižšie nájdete zoznam smartfónov vrátane odkazov na stiahnutie MIUI 12 nadstavieb pre viac ako 20 modelov smartfónov.

 1. Xiaomi Mi 9: Global  / European
 2. Xiaomi Mi 9 Lite: GlobalEuropean
 3. Xiaomi Mi 9 SE: GlobalEuropean
 4. Xiaomi Mi No te 10: GlobalEuropean
 5. Xiaomi Mi 10 Pro: Global
 6. Xiaomi Mi 10: Global
 7. Xiaomi Mi 9T Pro: Global / European
 8. Xiaomi Mi 9T: Global   / European
 9. POCO F2 Pro: Global  / European
 10. Redmi K30 Pro: Global  / European
 11. Xiaomi Mi 10 Lite 5G: European
 12. Redmi Note 9: Global /European
 13. Redmi 9A: GlobalEuropean
 14. Redmi Note 8 Pro (Beta/Mi Pilot):  Global /European
 15. Xiaomi Mi 8 Lite: Global
 16. Xiaomi Mi Note 10 Pro: Global
 17. Redmi S2:  Global
 18. Xiaomi Mi Mix 3 5G: European
 19. Xiaomi Mi Mix 3: Global
 20. Xiaomi Mi Note 3: Global
 21. Xiaomi Mi MIx 2S: Global

V prvom kroku si je potrebné skontrolovať distribúciu vášho zariadenia. Urobiť tak môžete prostredníctvom Xiaomi stránok. Po otvorení stránky uvidíte okno, ako môžete vidieť nižšie. Do neho je potrebné vložiť EMEI číslo, ktoré zistíte prostredníctvom vyťukania klávesovej skratky *#06#“ do aplikácie telefón.

Xiaomi urcenie distribucie zariadenia
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Poznámka redakcie: pred samotnou inštaláciou si spravte zálohu vášho zariadenia. Zároveň redakcia nášho portálu nezodpovedá za prípadne problémy s inštaláciou nadstavby. Proces inštalácie robíte na vlastné riziko!

Následne, ako ste zistili distribúciu vášho zariadenia, tak si stiahnite z odkazov vyššie vhodnú verziu MIUI nadstavby. Potom si otvorte Nastavenia vášho smartfóne a choďte do sekcie Systémové aktualizácie, kde 11-krát za sebou kliknite na ikonu MIUI 11. Následne kliknite na 3 bodky vo vrchnej časti displeja a zvoľte možnosť „Vyberte balík aktualizácie“. Potom budete presmerovaný do správcu súborov, kde vyhľadajte a vyberte inštalačný súbor, ktorý ste stiahli. Následne začne proces inštalácie. 

Via xiaomiadictos.com

Mohlo by vás tiež zaujímať