SPRAVODAJSTVO

„Prvý kontakt“ s Mi Band 6 vyzerá sľubne. V zdrojovom kóde aplikácie Zepp app sa objavili odkazy na pripravovaný náramok

Ešte v júni minulého roka bol predstavený fitness náramok Mi Band 5, pričom jeho uvedenie na trh nebolo podľa predstáv všetkých používateľov. Dôvodom je, že Xiaomi pre čínsky trh predstavilo verziu náramku s väčším množstvom funkcií v porovnaní s globálnou verziou. Ale aj napriek tomu, náramok patrí medzi najpopulárnejšie produkty svojho druhu.

„Prvý kontakt“ so Xiaomi Mi Band 6 náramkom

Najnovšie sa začalo vo zvýšenej miere hovoriť o nadchádzajúcej verzii náramku, Mi Band 6. Dôvodom je, že v kóde aplikácie Zepp app, sa objavili odkazy na pripravovaný náramok. Ide tak o prvé „stretnutie“ s novým náramkom. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Kódové označenie náramku je „Pangu“ a modelové číslo je XMSH16HN, resp. XMSK15HM. V prvom prípade ide o čínsku verziu náramku, ktorá by mala disponovať NFC technológiou. Pevne veríme, že Xiaomi nebude vo finálne túto funkciu limitovať len pre vybrané regióny.

Zdrojový kód aplikácie ďalej odhaľuje, že náramok bude disponovať lepším rozlíšením a pravdepodobne aj mierne väčším displejom. V súčasnosti Mi Band 5 ponúka rozlíšenie 126 x 294 bodov. Nový model náramku by mal však ponúknuť rozlíšenie 152 x 360 bodov.

Mi Band 6_uvodna obrazovka
Zdroj: xiaomiadictos.com

Niekoľko ďalších riadkov kódu naznačuje, že Mi Band náramok bude po prvýkrát disponovať aj vlastným GPS modulom. V praxi by to malo znamenať, že za účelom sledovania polohy, nebudete musieť používateľ nosiť spolu s náramkom aj smartfón.

Ďalšia zaujímavosť je, že náramok bude schopným zobraziť najmenej 308 emotikonov.

Zdroj: xiaomiadictos.com

Okrem iného Mi Band 6 by mal byť schopným merať saturáciu kyslíku v krvi, podporovať časovač Pomodoro, či možnosť komunikácie so službou Xiaomi Home. Zároveň treba dodať, že pravdepodobne „zdedí“ aj funkciu komunikácie s osobnými asistentami po verzii náramku Amazfit Band 5. Kompletný zoznam odhalených funkcií, si môžete pozrieť nižšie.

Mi Band 6_funkcie
Zdroj: logger.fr

Zároveň by nový Mi Band 6 mal podporovať viac športových aktivít, ako súčasný Mi Band 5 náramkov. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Mi Band 6_podpora sportovych aktivit
Zdroj: logger.fr

Stručne povedané, tento prvý kontakt s pripravovaným náramkom, čo môže ponúknuť Xiaomi Mi Band 6, vyzerá sľubne. Čo poviete?

Zdroj: logger.fr

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Jeden komentár

 1. Hi,

  How are you doing? I will make it simple and short. I want to contribute an amazing guest post to your website.

  For that we just need to go with 3 steps:

  1. I will send you some new topic ideas that will be tech-oriented and in trend too
  2. You’ll have to choose one out of those
  3. I will then send a high-quality article on that chosen topic for you to publish on your website with one do-follow link to my site.

  Let me know how this sounds to you? Shall we start with step 1?

  Best,

  Jamie Roy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close