Redmi

Redmi Note 10 Pro by mohol byť už čoskoro predstavený. Zariadenie vyzerá veľmi zaujímavo

Hoci Xiaomi predstavilo v Indii zariadenie Mi 10i, ktoré by sa malo neskôr dostať aj na globálny trh, tak najnovšie pozornosť médií strháva smartfón Redmi Note 10 Pro. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Na ceste je Redmi Note 10 Pro

Vyzerá to tak, že aj tento rok sa roztrhne vrece s novými zariadeniami. Potom, ako Xiaomi predstavilo Mi 10i, či Redmi Note 9T, tak na scénu pravdepodobne už čoskoro poputuje ďalší smartfón. Ide konkrétne o model zariadenia Redmi Note 10 Pro, ktoré podľa aktuálne dostupných špecifikácií, vyzerá skutočne lákavo.

Najnovšie sa objavila FCC certifikácia (Federal Communications Commission) zariadenia, ktorá odhalila smartfón s kódovým označením M2101K6G z kuchyne Redmi. Nová certifikácia, ktorá vypláva na povrch, potvrdzuje 5G konektivitu zariadenia Redmi Note 10 Pro, vrátane AC WiFi pripojenie, či rôzne varianty úložiska a RAM pamäte, ktorá tentoraz bude dosahovať kapacitu až 8 GB RAM.

Redmi Note 10_certifikacia
Via xiaomiadictos.com

Zariadenie by malo byť ďalej distribuované v 3 variantoch, ktoré sa budú od seba líšiť veľkosťou RAM pamäte, či úložného priestoru. Viď snímok z certifikácie vyššie.

Okrem iného sa hovorí aj o displeji s vysokou zobrazovacou frekvenciou, ktorá je v cenovej hladine smartfónov z produktovej rady Note skôr raritnou. Konkrétne sa spomína displej so 120Hz, resp. 144Hz zobrazovacou frekvenciou. Ďalšie vlastnosti zariadenia sú však dobre stráženými a moc sa o nich nevie.

V každom prípade, certifikácia zariadenia odhaľuje, že smartfón by mohol byť už čoskoro uvedený na trh.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close