Redmi Note 9 Pro 5G
Zdroj: Xiaomi

Redmi Note 9T bude najlacnejším Xiaomi telefónom s 5G. Predstavený bude ešte tento týždeň

Spoločnosť Xiaomi oznámila prostredníctvom svojich sociálnych sietí vydanie očakávanej novinky - Redmi Note 9T 5G.

Už niekoľko týždňov sa hovorí o vydaní nového zariadenia zo série Redmi. Note 9T s podporou sietí piatej generácie má konečne dátum predstavenia. Už o pár dní sa dozvieme, čo všetko telefón strednej triedy dokáže. Zatiaľ vám priblížime informácie, ktoré sme o ňom nazbierali.

Spoločnosť Xiaomi oznámila prostredníctvom svojich sociálnych sietí vydanie tejto očakávanej novinky. Dátum, kedy Xiaomi Redmi Note 9T 5G má prísť na trh je stanovený už na 8. januára. Tento model by mal byť zároveň posledným z mimoriadne obľúbenej deviatkovej série. Telefón by mal byť navyše hneď dostupný na európskych trhoch a svojou cenou by sa mal zaradiť do kategórie zariadení strednej triedy.

Ak vezmeme do úvahy, že telefón bude priamo vychádzať zo svojho predchodcu a to z Redmi Note 9 5G, tak očakávame, že bude vybavený procesorom MediaTek Dimensity 800U, 6,53-palcovou FHD + LCD obrazovkou a 5 000 mAh batériou.

Okrem toho by táto nová Redmi Note 9T mala pridať 48MP hlavný fotoaparát, 6 alebo 8GB RAM a 128 alebo 256 GB interné úložisko, všetko rozšíriteľné cez microSD.

Mohlo by vás tiež zaujímať