Xiaomi Mi 11
Zdroj: Digital Chat Station (Weibo)

Riaditeľ Xiaomi hovorí, že Xiaomi Mi 11 bude predstavený „už čoskoro“

Xiaomi Mi 11 by mohol byť predstavený ešte v priebehu dnešného dňa

Zatiaľ čo Xiaomi doposiaľ predstavovalo svoje vlajkové lode z produktovej radi Mi najčastejšie v polovici prvého kvartálu roka, tak tentokrát to vyzerá tak, že k predstaveniu nadchádzajúceho smartfónu, Mi 11, by mohlo dôjsť skôr.

Včerajší deň bezpochyby patril spoločnosti Qualcomm, ktorá predstavila mobilný procesor Snapdragon 888, ktorý sa hrdí prívlastkom „najvýkonnejší“.  Nebola to však jediná správa, ktorá zaujala technologický svet.

„Už čoskoro“

Generálny riaditeľ Xiaomi, Lei Jun, prostredníctvom sociálnej siete Twitter, sa prihovoril k fanúšikom spoločnosti. Okrem toho, že povedal, že nadchádzajúca vlajková loď, Mi 11, bude poháňaná novopredstaveným procesorom, tak že k predstaveniu samotného zariadenie dôjde už čoskoro.

Xiaomi v ďalšom statuse publikovala grafiku, v rámci ktorej hovorí o debute smartfónu Mi 11. Hoci neodkryla konkrétny dátum, tak aj napriek tomu rozvírila ešte viac debatu o očakávanom dátume predstavenia smartfónu.

Kedy bude predstavený smartfón Xiaomi Mi 11?

Aktuálne môžeme len špekulovať, kedy bude smartfón predstavený. Na druhej strane, udalosť Tech Summit 2020, počas ktorej bol predstavený procesor Snapdragon 888, aj naďalej pokračuje. Teoreticky počas nej by mohol byť predstavený aj smartfón Mi 11. Minimálne to naznačujú statusy publikované spoločnosťou Xiaomi.

Čo si myslíte vy, kedy dôjde k predstaveniu budúcoročnej vlajkovej lodi, stane sa tak v priebehu dnešného dňa, resp. ešte do konca tohto roka?

Mohlo by vás tiež zaujímať