Xiaomi NexTool Gadget
Zdroj: Xiaomi NexTool

VIDEO: Spoločnoť Xiaomi prináša tri gadgety pre vašu bezpečnosť

Tri gadgety s rôznymi funkciami od NexTool. Všetky pre našu bezpečnosť a ochranu. Ktorý z nich by ste si vybrali vy a prečo?

Spoločnosť Xiaomi pod menom dcérskej spoločnosti NexTool uvádza na trh sadu troch nástrojov určených k prežitiu a na sebaobranu. Funkcie gadgetov po spoznaní ich všetkých funkcií vás nepochybne prekvapia. Informácie priniesol španielsky portál Xiaomi Adictos.

Prvý z gadgetov, vyrobený z leteckého hliníka v rozmere 22x140mm a hmotnosti 78 gramov, je nie len vysoko výkonnou baterkou, ktorá dokonale osvetlí tmavé priestory, ale vďaka svojmu režimu prudkého svetla umožní oslepiť ostatných ľudí. Tento bezpečnostný gadget je navyše vybavený senzorom pohybu. Využiť ho môžete napríklad pri nasadení na akékoľvek dvere. V prípade ich otvorenia začne gadget vydávať zvuk vysokej intenzity a blikať. Aj vďaka nemu sa viete ochrániť napríklad v neuzamknutých priestoroch a počas spánku.

V kombinácii s týmito vlastnosťami funguje aj infračervený detekčný senzor, ktorý nám pomôže skontrolovať, či v mieste, kde sa nachádzame, nie sú skryté sledovacie kamery.

Druhý nástroj na osobnú obranu, ktorý prináša dcérska firma poločnosti Xiaomi NexTool, plní funkcie prvého, ale namiesto infračerveného detekčného senzora prichádza s elektrickým zapaľovačom, ktorý sa dá využiť aj ako taser. Ideálna pomôcka pre všetkých, ktorý behávajú po tme po lese.

Tretím gadgetom, ktorý prináša NexTool, je obranná zbraň doplnená teleskopickým obušok s vysokou odolnosťou proti ohnutiu. Vďaka nej sa budete môcť brániť alebo zastrašiť prípadných útočníkov.

Spoločnosť Xiaomi ponúka 3 gadgety na osobnú obranu, ktoré by nás mohli ochrániť pri viacerých príležitostiac. V súčasnosti je táto sada sebaobranných gadgetov na predaj iba na platforme spoločnosti Xiaomi od sumy 99 juanov, čo je po prepočte zhruba 12,6 eur. Dá sa očakávať, že po jeho uvedení na trh sa objaví na predaji aj na AliExpress.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.