Xiaomi-Mi-Band-5_pohlad-z-predu
Zdroj: YouTube (ASBYT)

Takto si môžete do Mi Band 4 a Mi Band 5 náramkov nahrať písmo s podporou diakritiky

Nahranie písma s podporou diakritiky do Mi Band náramkov je vcelku jednoduché

Xiaomi Mi Band náramky patria medzi populárne zariadenie. Hoci ide o zariadenia, ktoré ponúkajú pokročilé funkcie v kombinácii s atraktívnou cenou, tak majú jeden nedostatok. Je ním absencia písma s podporou diakritiky. A to je hlavný dôvod, prečo vám prinášame návod, ako si môžete pomocou niekoľkých jednoduchých krokov, nahrať do svojho zariadenia písmo s podporou diakritiky.

Pozn. redakcie: redakcia portálu nezodpovedá za prípadne škody. Inštaláciu vykonávate na vlastné riziko

Nahrajte si do vášho Mi Band náramku písmo s diakritikou

Celý postup ako si môžete nahrať písmo s diakritikou do vášho zariadenia je vcelku jednoduchým. Nebudete k tomu potrebovať robiť žiaden root zariadenia alebo niečo podobné.

Postačí vám k tomu aplikácia nižšie a inštalačný súbor typu písma, ktorý stiahnete z tohto odkazu.

Notify & Fitness for Mi Band
Notify & Fitness for Mi Band
Developer: OneZeroBit
Price: Free

Potom, ako ste si stiahli aplikáciu a spárovali zariadenie (pozn. redakcie: nie je potrebné zadávať do aplikácie žiadne presné údaje. Zbytočne by vás zo zdržovalo). Tak následne si stiahnite súbor vyššie a otvorte ho. Mal by vás vyzvať systém k tomu, aby ste ho otvorili pomocou aplikácie Notify for Mi Band (pozn. redakcie: ide o možnosť Aktualizuj firmware). Potom len potvrďte inštaláciu typu písma.

Ak vás aplikácia automaticky nevyzve k otvoreniu súboru, tak si otvorte samotnú aplikáciu. Potom zvoľte sekciu Nastavenia > Aktualizácia > následne vyhľadajte súbor manuálne, a zvoľte možnosť aktualizácie.

Po krátkej chvíli dôjde k inštalácii nového typu písma. Zároveň však  musíme dodať, že hoci veľké písmo sa zobrazuje ideálne, tak malé písmo s diakritikou sa zobrazuje mierne „pokrivené“. Viď druhý obrázok nižšie.

Pevne veríme, že sa vám tento návod páčil a bol pre vás užitočným.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.