Zdroj: xiaomiportal.sk (koláž)

Už aj Redmi 9S dostáva aktualizáciu s MIUI 12

Xiaomi začalo distribuovať MIUI 12 nadstavbu pre ďalší model smartfónu

Xiaomi uvoľňuje MIUI 12 pre ďalší model dostupný na globálnom trhu. Po uvoľnení aktualizácie pre zariadenia Redmi Note 8T, používatelia začali hlásiť dostupnosť pre ďalší model smartfónu. Ide konkrétne o zariadenie Redmi 9S.

Redmi 9S dostáva MIUI 12

Zariadenie bolo pôvodne predstavené ešte v marci tohto roka s Androidom vo verzii 10 v kombinácii s MIUI 11. Smartfón ponúka veľký 6,67“ IPS LCD displej s rozlíšením 2400 x 1080 bodov. Poháňaný je procesorom Qualcomm Snapdragon 720G (8nm) v kombinácií s grafickým čipom Adreno 618, 6GB/6GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom. Okrem iného ponúka aj batériu s kapacitou 5020 mAh, ktorú je možné nabiť pomocou technológie rýchleho nabíjania pri 18W.

Prejdime teraz však k samotnej aktualizácii. Ako môžete vidieť nižšie na obrázkoch, tak nesie kódové označenie MIUI V12.0.1.0.QJWMIXM a veľká je 629 MB. Ako z jednotlivých popisov vyplýva, tak prináša vylepšenia tmavého režimu, úpravu notifikačnej lišty vrátane centra kontroly, nové módy pre kameru smartfónu a podobne.

Aktualizácia je postupne uvoľňovaná pre globálnu verziu smartfónu. V prípade, ak ju nemáte ešte dostupnú prostredníctvom OTA a patríte medzi menej trpezlivých používateľov, tak vám dávame do pozornosti možnosť manuálnej inštalácie aktualizácie. Odporúčame vám však radšej si počkať, kým bude dostupnou prostredníctvom OTA. Skontrolovať si jej dostupnosť môžete prostredníctvom nastavení smartfónu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.