Xiaomi Mi 11 Pro bude mať kameru podobnú Xiaomi Mi 10 Ultra. Zdroj: Xiaomi
Xiaomi Mi 11 Pro bude mať kameru podobnú Xiaomi Mi 10 Ultra. Zdroj: Xiaomi

Toto je rebríček najvýkonnejších mobilov na svete. Je medzi nimi aj Xiaomi

Veľké zmeny v rebríčku AnTuTu očakávame s uvedením nových telefónov, ktoré budú obsahovať najnovší procesor od Qualcomm a to Snapdragon 888.

AnTuTu nám opäť ukazuje svoj rebríček, v ktorom hodnotí najvýkonnejšie mobilné zariadenia na svete. Opäť sa medzi nimi objavila aj firma Xiaomi. Kompletný zoznam najlepších telefónov nájdete nižšie. V rebríčku dominujú čínske telefóny tikajúce na Snapdragon 865 a 865 Plus, jediným modelom so západným podpisom je Asus ROG 3, ktorý sa umiestnil na 9. mieste.

V poslednom mesiaci AnTuTu vyhodnotila ako najlepší telefón vôbec Huawei Mate 40 Pro+. Vďaka Kirin 9000 a 12 GB RAM sa umiestňuje na prvej pozícii so 698 654 bodmi.

Na druhej pozícii nájdeme Huawei Mate 40 Pro. Ďalší smartphone od čínskej spoločnosti, ktorý má rovnaký procesor ako Mate 40 Pro+, ale má “len” 8 GB RAM.V rebríčku sa umiestnil s 684 069 bodmi ako druhé najvýkonnejšie zariadenie.

Xiaomi sa umiestnil až na tretej pozícii. V tomto prípade ide o Xiaomi Mi 10 Ultra, najlepší komerčný smartphone uvedený na trh spoločnosťou Xiaomi, ktorý vďaka svojej 16 GB RAM a procesoru Snapdragon 865 získava 671 045 bodov.

Na ďalších miestach nájdeme iQOO 5 a iQOO 5 Pro, ktoré sú na štvrtej a piatej pozícii. Po nich je ďalší zástupca Xiaomi a to Redmi K30S s jeho procesor Snapdragon 865, v tomto prípade ide o zariadenie, ktoré na globálnom trhu nesie meno Xiaomi Mi 10T.

AnTuTu rebríček najvýkonnejších zariadení za november 2020.
AnTuTu rebríček najvýkonnejších zariadení za november 2020. Zdroj: AnTuTu

Zvyšok v rebríčku obsadili tieto telefóny: Vivo X50 Pro +, iQOO Neo 3, ROG Phone 3 a Lenovo Rescue Gaming Phone Pro.

Veľké zmeny v rebríčku očakávame s uvedením nových telefónov, ktoré budú obsahovať najnovší procesor od Qualcomm a to Snapdragon 888. O tomto procesore a čo všetko prinesie do sveta mobilných technológií, sme písali v článku pred pár dňami. Budeme radi, ak si ho prečítate.

A čo vy? Myslíte si, že rebríček ovládne nová vlajková loď Xiaomi Mi 11, ktorá by mala prísť ako prvá s procesorom Snapdragon 888?

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.