Už nie je dôvod zatĺkať! Redmi potvrdzuje hlavnú vlastnosť kamery pripravovaných smartfónov Note 10!

Redmi sa rozhodlo pretrhnúť mlčanlivosť. Prezrádza kľúčovú vlastnosť kamery!

O smartfónoch z produktovej rady Redmi Note 10 môžeme čítať správy v poslednej dobe vo zvýšenej miere. Dôvodom je, že sa nezastaviteľne blíži ich uvedenie na trh.

V priebehu včerajšieho dňa sme mohli vidieť napríklad ďalšie reálne fotografie zariadenia Note 10, ktoré potvrdili predtým známy dizajn smartfónu, ktorý odhalil únik produktového balenia smartfónu. Okrem iného sa hovorilo aj o displeji smartfónu, či duálnych reproduktoroch, alebo o odomykaní smartfónu.

Neubehlo ani celých 24-hodín od tohto úniku informácií, a Xiaomi publikovalo prostredníctvom sociálnej siete Twitter ďalšie informácie o pripravovaných zariadeniach.

Redmi: „Už nemá zmysel zatĺkať“

Spoločnosť konkrétne publikovala status, v ktorom okrem toho, že opäť potvrdila termín predstavenia smartfónov, 4. marec, tak prezradila aj hlavnú vlastnosť kamery. Je ňou rozlíšenie hlavného snímača. Podľa publikovaného statusu, Xiaomi prinesie 108-megapixelový snímač, ktorý v očakávanej cenovej hladine, kde sa budú nachádzať smartfóny Note 10, nie je štandardom.

Druhým dychom však treba dodať, že dnes nevieme povedať, či kamerový modul bude prítomným naprieč všetkými zariadeniami z tohto modelového radu. Prikláňame sa však skôr k názoru, že 108-megapixelový snímač bude prítomným len v Pro verzii smartfónu. Dôvodom je, že rovnako aj pri produktovej rade smartfónov Redmi K40, 108-megapixelový snímač je prítomným iba v prípade verzií smartfónu Pro a Pro+. Mimochodom, v prípade smartfónov K40 ide o snímač Samsung HM2.

V každom prípade viac informácií sa dozvieme už začiatkom budúceho mesiaca, kedy je naplánované oficiálne predstavenie smartfónov.

Mohlo by vás tiež zaujímať