RedmiSPRAVODAJSTVO

Už nie je dôvod zatĺkať! Redmi potvrdzuje hlavnú vlastnosť kamery pripravovaných smartfónov Note 10!

O smartfónoch z produktovej rady Redmi Note 10 môžeme čítať správy v poslednej dobe vo zvýšenej miere. Dôvodom je, že sa nezastaviteľne blíži ich uvedenie na trh.

V priebehu včerajšieho dňa sme mohli vidieť napríklad ďalšie reálne fotografie zariadenia Note 10, ktoré potvrdili predtým známy dizajn smartfónu, ktorý odhalil únik produktového balenia smartfónu. Okrem iného sa hovorilo aj o displeji smartfónu, či duálnych reproduktoroch, alebo o odomykaní smartfónu.

Neubehlo ani celých 24-hodín od tohto úniku informácií, a Xiaomi publikovalo prostredníctvom sociálnej siete Twitter ďalšie informácie o pripravovaných zariadeniach.

Redmi: „Už nemá zmysel zatĺkať“

Spoločnosť konkrétne publikovala status, v ktorom okrem toho, že opäť potvrdila termín predstavenia smartfónov, 4. marec, tak prezradila aj hlavnú vlastnosť kamery. Je ňou rozlíšenie hlavného snímača. Podľa publikovaného statusu, Xiaomi prinesie 108-megapixelový snímač, ktorý v očakávanej cenovej hladine, kde sa budú nachádzať smartfóny Note 10, nie je štandardom.

Druhým dychom však treba dodať, že dnes nevieme povedať, či kamerový modul bude prítomným naprieč všetkými zariadeniami z tohto modelového radu. Prikláňame sa však skôr k názoru, že 108-megapixelový snímač bude prítomným len v Pro verzii smartfónu. Dôvodom je, že rovnako aj pri produktovej rade smartfónov Redmi K40, 108-megapixelový snímač je prítomným iba v prípade verzií smartfónu Pro a Pro+. Mimochodom, v prípade smartfónov K40 ide o snímač Samsung HM2.

V každom prípade viac informácií sa dozvieme už začiatkom budúceho mesiaca, kedy je naplánované oficiálne predstavenie smartfónov.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close