Redmi
Zdroj: YouTube (Beebom), úprava Vosveteit.sk

V spojitosti s pripravovanou produktovou radou smartfónov Redmi Note 10, sa už hovorí o prvých špecifikáciách

K predstaveniu nového produktového radu smartfónov Redmi Note 10, by mohlo dôjsť ešte v priebehu tohto rok

Xiaomi má podľa najnovších správ v pláne predstaviť novú produktovú radu smartfónov Redmi Note 10. Stať by sa tak malo ešte v priebehu tohto roka. Najnovšie, známy technologický nadšenec, hovoriaci si Digital Chat Station, ktorý pravidelne odkrýva špecifikácie zariadení s vysokou presnosťou ešte pred ich oficiálnym uvedením na trh, na sociálnej sieti Twitter zdieľal status, v ktorom prezrádza predpokladané vlastnosti pripravovaných modelov smartfónov.

V najvyššej konfigurácii ponúkne 108-megapixelovú hlavnú kameru

Podľa neho zariadenia budú vybavené LCD displejom s výrezom v podobe kvapôčky, v ktorej sa bude schovávať predná kamera. Nižší modelový rad, Note 10, bude poháňaný procesorom MediaTek Dimensity 720, a okrem iného bude zariadenie vybavené 48-megapixelovou hlavnou kamerou.

V prípade drahšieho modelu, Note 10 Pro, zariadenie by malo byť poháňané procesorom spoločnosti Qualcomm, konkrétne modelom procesoru Snapdragon 750G. Okrem iného hlavný kamerový snímač bude údajne disponovať rozlíšením 108-megapixelov.

Zároveň musíme dodať, že v súčasnosti nevieme verifikovať jeho slová. V každom prípade, podľa odkrytých špecifikácií, môžeme hovoriť o „podpise“ Xiaomi, ktorý je vidno aj pri ďalších modeloch zariadení, ktoré boli doposiaľ predstavené.

Mohlo by vás tiež zaujímať