Prémiové aplikácie zadarmo pre vaše Xiaomi.
Zdroj: XMOBILE.sk

Vyberáme prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi, ktoré sú dnes zadarmo! #3

Objavte zaujímavé aplikácie, ktoré nájdete v Google Play výnimočne zadarmo. To najlepšie pre vaše Xiaomi od XMOBILE.sk.

Aplikácie vo vašom telefóne sú rovnako dôležité, ako telefón samotný. Preto sme sa rozhodli zaviesť na XMOBILE.sk novú rubriku, v ktorej vám budeme prinášať zaujímavé a výnimočné aplikácie, ktoré nájdete v danom momente na Google Play zadarmo alebo vo veľkej zľave. Aj vďaka tomu si budete môcť do svojich zariadení stiahnuť programy, ktoré by ste si inak nekúpili alebo aplikácie, ktoré naozaj stoja za to.

Veríme, že vám táto nová rubrika prinesie osoh a vylepší už aj tak perfektné telefóny od Xiaomi.

 

Ušetríte: 9,49€

UnderVids je jedna z najlepších aplikácii  pre editovanie vašich videí. Tie môžete strihať, spájať, využívať kreatívne nástroje a očariť tak všetkých vašich fanúšikov na sociálnych sieťach ako Instagram TikTik alebo len potešiť blízkych peknými videami z vašich výletov. A najlepšie je, že vám aplikácia do videa nevypáli žiadny vodoznak!

 

Filter Caller (Whitelist Edition)
Filter Caller (Whitelist Edition)

Ušetríte: 1,09€

Vďaka aplikácii Filter Caller môžete zablokovať reklamné hovory, marketing, prieskumy trhu, podvody, žarty. Všetkých divných volajúcich okrem telefónnych čísel, ktoré existujú v kontaktoch vášho mobilného telefónu. Aplikácia vám pomôže pohodlne označovať čísla, ktoré vás už nikdy nebudú obťažovať.

 

HD voice recoder pro
HD voice recoder pro
Price: 2,49 €

Ušetríte: 2,49€ 

HD Voice Recorder Pro je navrhnutý s intuitívnym rozhraním, ktoré umožňuje ľahké nahrávanie, pozastavenie, úpravu zvuku a oveľa viac. Je to veľmi užitočná aplikácia či už pre vašu prácu alebo súkromý život.

 

Foto Grußkarten
Foto Grußkarten
Developer: Appisma
Price: 10,99 €

Ušetríte: 3,99€

Toto je must-have aplikácia na úpravu alebo výrobu pohľadníc, memov a grafík pre všetky príležitosti a účely! Pohľadnice pre všetky príležitosti, obrovská zbierka citátov, tapety všetkých kategórií, fotorámik, textový editor, štetec a guma, smajlíky a emodži, samolepky, obrázky želaní, rôzne druhy písma, farby a ďalšie.

 

Fast Video Splitter for Whatsapp status
Fast Video Splitter for Whatsapp status

Ušetríte: 0,69€

Video cutter je aplikácia na rozdelenie videa pre appku Whatsapp, ale aj iné. Rozdeľte svoje dlhé videá na 30 sekundové časti a zdieľajte ich jednoducho a rýchlo.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať