Prémiové aplikácie zadarmo pre vaše Xiaomi.
Zdroj: XMOBILE.sk

Vyberáme prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi, ktoré sú dnes zadarmo! #4

Objavte zaujímavé aplikácie, ktoré nájdete v Google Play výnimočne zadarmo. To najlepšie pre vaše Xiaomi telefóny od XMOBILE.sk.

Aplikácie vo vašom telefóne sú rovnako dôležité, ako telefón samotný. Preto sme sa rozhodli zaviesť na XMOBILE.sk novú rubriku, v ktorej vám budeme prinášať zaujímavé a výnimočné aplikácie, ktoré nájdete v danom momente na Google Play zadarmo alebo vo veľkej zľave. Aj vďaka tomu si budete môcť do svojich zariadení stiahnuť programy, ktoré by ste si inak nekúpili alebo aplikácie, ktoré naozaj stoja za to.

Veríme, že vám táto nová rubrika prinesie osoh a vylepší už aj tak perfektné telefóny od Xiaomi.

 

Ušetríte: 4,39€

Neobmedzujte svoju fotografickú kreativitu a vyskúšajte aplikáciu FX Camera Pro. Táto appka prináša “kreatívny svet“ pre digitálnych umelcov všetkých úrovní. Získate viac kvalitných fotografických filtrov a fotografických efektov ako v akomkoľvek podobnom softvéri na fotografovanie.

 

Simpan - Note various needs
Simpan - Note various needs
Developer: Banyu Dev
Price: 3,99 €

Ušetríte: 2,49€

Simpan je aplikácia na ukladanie textu, memo notes, pripomienok… Ľahko použiteľná, bezpečná a s moderným minimalistickým vzhľadom, ktorý sa vám bude určite páčiť. Aplikácia je vybavená funkcionalitou zabezpečenia pomocou odtlačkov prstov a hesla, ako aj zálohovaním údajov. Zaznamenajte si rôzne spomienky, nákupy, recepty na varenie, školské úlohy, udalosti, URL odkazy a to aj v offline režime.

 

Ušetríte: 0,59€ 

Bubbles je pekne vyzerajúca aplikácia, ktorá vytvára animáciu počas nabíjanie batérie. Bubbles zobrazí veľké množstvo pekných priehľadných bublín pohybujúcich sa na vašej obrazovke.

 

Widgets - CPU | RAM | Battery
Widgets - CPU | RAM | Battery
Developer: PowerAudio Team
Price: 0,59 €

Ušetríte: 3,79€

Widgety CPU sú kolekciou widgetov CPU, RAM a batérie, ktoré zobrazujú živé informácie priamo na hlavnej obrazovke. Aplikácia CPU Widgets obsahuje 10 widgetov veľkostí 4×2, 4×1, 2×2, 2×1 a 1×1.

 

audioPro™ E̶U̶R̶4̶.̶4̶9̶
audioPro™ E̶U̶R̶4̶.̶4̶9̶

Ušetríte: 3,79€

audioPro ™ – jednoduchý hudobný prehrávač s výkonným ekvalizérom nabitým všetkými funkciami, ktoré potrebujete. Jeden z najlepších hudobných prehrávačov, keď si chcete vypočuť svoje nahrávky alebo mp3.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať