xiaomi paperang p1 logo
Zdroj: Cafago

Xiaomi PAPERANG P1 je miniatúrna prenosná tlačiareň s neuveriteľne nízkou cenovkou

Tlačiareň PAPERANG P1 umožňuje tlačiť spomienkové fotografie či rýchle poznámky naozaj kedykoľvek a kdekoľvek

Prenosné mini tlačiarne nie sú vo väčšine prípadov lacná záležitosť a zväčša za ne vyhodíte aj viac peňazí, ako za klasickú domácu atramentovú tlačiareň. Ak ale nehľadáte tlačiareň vyslovene pre tlač fotografií, dostupná Xiaomi PAPERANG P1 je stvorená ako pre vás. Tento kúsok od populárneho čínskeho výrobcu umožňuje tlač krátkych poznámkových blokov, spomienkových fotografií, grafov, či omaľovánok. Jej výhodou je nie len kompaktnosť, ale najmä neuveriteľne nízka cena iba 28,89 eur s bezplatným doručením z e-shopu Cafago.com

Xiaomi PAPERANG P1 za 28,89 nájdeš TU!

Kompaktný dizajn

Vďaka skvelým rozmerom iba 83 x 83 x 45 mm a váhe iba 160 gramov si môžete vziať tlačiareň PAPERANG P1 naozaj kamkoľvek. Zmestíte ju aj do toho najmenšieho batohu, či nebodaj kabelky. Tlač spomienkových fotografií do diára sa tak môže stať samozrejmosťou naozaj kdekoľvek na svete. 

xiaomi paperang p1 2
Zdroj: Cafago

Bezdrôtové pripojenie

Na výlet so sebou nemusíte brať žiadne zbytočné káble, či nebodaj notebook, z ktorého by bolo nutné fotografie tlačiť. Vďaka pripojeniu Bluetooth 4.0 môžete tlačiť viac menej všetky dokumenty priamo z vášho smartfónu (podporuje iOS ako aj Android). 

Okamžitá tlač bez ďalších nákladov

Výhodou tlačiarne PAPERANG P1 je najmä to, že disponuje technológiou termotlače. Nemusíte tak myslieť na ďalšie dodatočné náklady za toner, či atramentové kazety. Tlač je vďaka tejto technológii taktiež okamžitá, keďže nemusí dochádzať ku žiadnemu zahrievaniu, či kontrole trysiek. 

Dôležité technické informácie

Tlačiareň disponuje batériou s kapacitou 1 000 mAh, ktorá postačuje na celé výlety bez nabitia. V prípade vybitia však stačí pripojiť bežný Micro USB kábel, ktorý nabije batériu za niekoľko desiatok minút. Tlačiareň podporuje tlač na štandardný rozmer papiera 57 x 30 mm, pričom disponuje rozlíšením 200 dpi

Xiaomi PAPERANG P1 za 28,89 nájdeš TU!

Mini tlačiareň Xiaomi PAPERANG P1 za skvelých 28,89 eur nájdete na e-shope Cafago.com. Za dopravu neplatíte žiadne ďalšie poplatky. 

Mohlo by vás tiež zaujímať