Oficiálne zábery Redmi Note 10 z teasingového videa.
Zdroj: Redmi

Xiaomi po prvýkrát odhalila celý Redmi Note 10. Takto vyzerá nová vlajková loď strednej triedy

Xiaomi zverejnilo video. Po prvýkrát vidíme Redmi Note 10 a aj Pro verziu. Dizajn nás neprekvapil, aj keď zariadenie dostáva punc high-end.

Do oficiálneho uvedenia Redmi Note 10 zostáva už len čosi viac ako týždeň. Ako to býva zvykom, tak nás Redmi zaplavuje rôznymi teasermi a akože únikmi. Nie je tomu inak ani dnes, keď sa na jej oficiálne kanály dostáva video, ktoré po prvýkrát odhaľuje telefón. Ide síce len o záblesky, ale dizajn zariadenia je jasný.

Zatiaľ žiadne veľké prekvapenie

Pred pár dňami sme totiž pripravili článok Redmi Note 10 prinesie Evol – učný skok v dizajne. Čo to znamená? Podľa nás to neznamená v tejto chvíli vôbec veľa. Je síce ťažké priniesť nové dizajnové prvky do dnešnej koncepcie telefónov, ale z prvých oficiálnych snímkov máme pocit, že silné slová Redmi spred pár dní boli iba prázdnymi tvrdeniami o tom, ako menia dizajnérsku guidebook Aura, podľa ktorého boli vytvorené posledné tri série zariadenia za niečo úplne iné, evolučné, za Evol design.

Zahraničné média tvrdia, že Evol guidebook prináša skok v dizajne, ktorý priblíži strednu triedu k high-endovým značkám. A vďaka tomu dostane Redmi punc niečoho viac, ako je. Z videa nižšie môžete aj vy posúdiť, ako sa to Xiaomi s novým Redmi darí.

Video prezrádza, aké Redmi Note 10 príde

Z videa na twitterovom accounte Xiaomi India môžete vidieť vzhľad, s akým príde Redmi Note 10 a aj Note 10 Pro, v obidvoch prípadoch ich vidíme maskované gradientným efektom, ktorý dovolí v jednom momente vyniknúť len niektorými dizajnovými líniam. Relatívne dobre sú vidieť sústavy šošoviek zariadení

Aj verzia Pro

Spoločnosť Xiaomi sa zjavne rozhodla použiť obdobný dizajn vo všetkých svojich smartfónov. Xiaomi Mi 11 vynikal svojou sadou fotoaparátov, podľa všetkého tak bude aj s Redmi K40 a teraz už vieme, že rovnakému silnému dizajnerskému prvku sa nevyhne ani nové Redmi, či súrodenec verzia Pro.

Unikol box s Redmi Note 10 Pro verziou

Nie je to však všetko, na verejnosť unikla fotografia údajnej krabice Redmi Note 10 Pro, ktorá podrobnejšie odhaľuje, ako bude tento terminál a jeho dizajn, predný aj zadný, vyzerať.

Údajná krabica Redmi Note 10 Pro
Zdroj: @miupdateph

Predná strana Pro verzie si zachová rovnaké línie ako predošlá generácia, obsahuje diskrétnejší rámček a menšiu selfie kameru.

Ďalšie informácie na XMOBILE.sk

Ak vás nová vlajková loď strednej triedy zaujíma, prečítajte si aj náš posledný článok s novinkami Ďalší Redmi Note? Redmi pridáva na zoznam smartfónov už piaty model! Okrem iného sa v ňom dozviete, že Redmi nás tento rok bude zásobovať modelmi pre široké spektrum zákazníkov. Prvé 4 modely, o ktorých sme vás už informovali, by mali byť 4G a 5G verziami Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro. Oba modely teda majú prísť v dvoch verziách, čo teda dáva na výber zákazníkom, či siahnu po drahšej 5G verzii alebo im stačí základná 4G verzia.

Mohlo by vás tiež zaujímať