Redmi Note 10 teaser
Zdroj: Youtube.com (Redmi India)

Ďalší Redmi Note? Redmi pridáva na zoznam smartfónov už piaty model!

Predstavovanie Redmi Note 10 sa blíži a postupne sa dozvedáme ďalšie informácie. Najnovšie má byť predstavených až 5 modelov, ktoré to sú?

Len nedávno sme vás informovali o dizajne, špecifikáciách i špeciálnych funkciách pripravovaných smartfónov z dielne Redmi. Nové Redmi Note 10 majú prísť už 4.3. a postupne sa dozvedáme informácie k pripravovaným smartfónom. Podľa najnovších informácií z portálu GSMArena.com sa z tejto série máme dočkať až piatich smartfónov. Výsledok je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva, avšak predstavenie sa blíži a tak sa teda poďme pozrieť na piaty model zo série.

Redmi Note 10 Pro Max

Áno, piatym modelom by mal byť Redmi Note 10 Pro Max. S označením „Pro Max“ sme sa už stretli pri sérii Redmi Note 9. Tá prišla na globálny trh pod trochu inými názvami ako v Číne. Redmi Note 9 Pro Max sa u nás nazýva Redmi Note 9 Pro a čínsky Redmi Note 9 Pro je u nás označovaný ako Redmi Note 9S. Xiaomi nám týmto teda pekne zamotalo hlavy, avšak s tým neprestáva. Modelu s prívlastkom Pro Max sa teda dočkáme i tento rok a uvidíme, či sa pod týmto názvom dostane i do našich končín. Čo sa týka špecifikácií, zatiaľ je známe úložisko, ktoré bude na úrovni 6+128GB a 8+128GB. Taktiež poznáme 3 farebné prevedenia zariadenia. Pôjde o modrú, čiernu a bronzovú. Zatiaľ nie je známe, v čom bude model predstavovať Max, avšak najpravdepodobnejšia je väčšia uhlopriečka displeja oproti Pro verzii smartfónu. Povráva sa tiež, že oproti Pro modelu by mohol priniesť i väčšiu kapacitu batérie, ktorá by mohla presahovať hranicu 5000mAh.

Séria Redmi Note 10

Redmi nás tento rok bude očividne zásobovať modelmi pre široké spektrum zákazníkov. Prvé 4 modely o ktorých sme vás už informovali by mali byť 4G a 5G verziami Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro. Oba modely teda majú prísť v dvoch verziách, čo teda dáva na výber zákazníkom, či siahnu po drahšej 5G verzii alebo im stačí základná 4G verzia. O podrobnostiach sme vás informovali už v predchádzajúcich článkoch, ktoré nájdete v prepojeniach na začiatku tohto článku. Dostupnosť všetkých zariadení je zatiaľ neznáma. Nevieme teda, či všetkých 5 modelov bude dostupných i na globálnom trhu alebo bude takýto široký výber len pre ázijský trh.

Predstavovanie teda prebehne už 4.3. a o všetkých novinkách vás budeme samozrejme informovať. Plánujete upgrade na tieto zariadenia? Či vás zatiaľ séria „desiatok“ neoslovila? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať