Poco smartfon (1)
Zdroj: unsplash.com (Vinicius "amnx" Amano)

Xiaomi predstaví Poco M4 Pro 5G už 9. novembra. Prezrádza i ďalšiu kľúčovú vlastnosť

O smartfóne Poco M4 Pro 5G môžeme počúvať rôzne internetové klebety už približne 2 týždne. Spomínal sa napríklad procesor MediaTek Dimensity 810, či 8GB RAM pamäte. Rovnako niektoré zdroje uvádzali, že zariadenie ponúkne i AMOLED displej so zobrazovacou frekvenciou 90 Hz.

Spoločnosť však doposiaľ držala bobríka mlčanlivosti o pripravovanom modely telefónu pričom doposiaľ publikované správy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. To sa najnovšie zmenilo.

Xiaomi prezrádza dátum predstavenia smartfónu

Spoločnosť Xiaomi v týchto hodinách publikovala prostredníctvom oficiálneho účtu Poco na sociálnej sieti sériu statusov. V prvom z nich prezradila, že zariadenie bude podporovať technológiu rýchlo nabíjania pri výkone 33W.

Druhý status, ktorý bol publikovaný v tesnej nadväznosti na status vyššie, spoločnosť prezradila dátum predstavenia smartfónu. Stane sa tak už 9. novembra, teda o pár dní.

 

Jedným z ďalších statusov spoločnosť naznačila i to, že kamerový modul smartfónu bude výnimočným a ponúkne ostré snímky. Ako však môžete nižšie vidieť, tak spoločnosť je skúpou na ďalšie podrobnosti.

Pevne však veríme, ako sme u Xiaomi zvyknutí, že spoločnosť v priebehu nasledujúcich dní prezradí o pripravovanom modely telefónu viac. Aké parametre nového smartfónu by ste uvítali by? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Mohlo by vás tiež zaujímať