Redmi 12C
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Xiaomi predstavilo lacný telefón so zaujímavou výbavou: Takto vyzerá Redmi 12C!

Redmi 12C sa bude predávať aj na Slovensku a prinesie zaujímavú cenu. Pozrite sa, čo všetko vo svojej výbave novinka ponúka.

Lacných telefónov je dnes na trhu pomenej, pričom zvyčajne narážame na mnohé, ktoré ponúkajú až príliš veľa kompromisov. Častokrát sa teda stane, že výbava telefónov nezodpovedá ich cene, čo však určite nie je prípadom lacného Redmi 12C. Novinka z dielne Xiaomi ponúka všetko, čo priemerný používateľ potrebuje a jeho výhodou je najmä to, že zaň nezaplatíte celou výplatou. Čo všetko teda v novom lacnom smartfóne od Xiaomi nájdeme? A aká je jeho finálna cena? V prípade, že hľadáte nový smartfón, ktorý láka nízkou cenou, tak sa na to pozrite s nami v tomto článku!

Čipset MediaTek Helio G85 ponúka dostatočný výkon takmer pre každého

Keď sa povie Redmi 12C, každý si predstaví menej vybavený smartfón, keďže práve séria označená písmenkom C sa tým v minulosti vyznačovala. V prípade novej generácie telefónu však už nájdeme čipset MediaTek Helio G85, ktorý prináša výkon, aký využijú aj stredne nároční používatelia. Čipset dopĺňa veľká 5000mAh batéria, vďaka ktorej môžeme podľa oficiálnych informácií využívať telefón aj celý deň. Nabíjanie je riešené pri rýchlosti 10W, pričom zariadenie ponúka starší microUSB konektor. Aj vďaka tomu tak dokáže ušetriť a ponúknuť používateľom atraktívnu cenu.

Na zadnej strane modelu nájdeme snímač odtlačkov prstov, pričom konštrukcia je vyrobená z plastu. Telefónu nechýba ani podpora pre NFC, vďaka čomu môžeme využívať aj platby mobilom. Redmi 12C sa však vyznačuje aj veľkým 6.71″ IPS LCD displejom s HD+ rozlíšením. V prípade, že by vás tento model zaujal, vybrať by ste si mohli zo štyroch farebných verzií, teda graficky sivej, oceánsky modrej, mätovo zelenej alebo levanduľovo fialovej.

Redmi 12C ponúka slušnú výbavu v základnej triede

Pomerne slušnou súčasťou zariadenia je aj jeho kamera. Redmi 12C sa totiž vyznačuje kamerou s dvoma snímačmi, pričom hlavný má 50 megapixelov. Dopĺňa ho však aj slabší, 0.08mpx hĺbkový snímač. V prípade, že by ste sa rozhodli pre kúpu tohto telefónu, tak začiatok predaja sa na Slovensku začne už 13.3. a k dispozícii bude v troch pamäťových konfiguráciách. Za najlacnejší model však nezaplatíme ani 150€, čo určite viacerých záujemcov poteší. Ceny tak budú nasledovné.

  • 3GB+32GB za cenu 139€
  • 3GB+64GB za cenu 159€
  • 4GB+128GB za cenu 179€

Lacný model od Xiaomi si však budete môcť kúpiť aj v rámci tzv. early birds ponuky. Ak si ho kúpite v dňoch od 13.3. do 2.4., budú na vás čakať zvýhodnené ceny, keďže za najlacnejšiu verziu zaplatíte len 119€. Konfiguráciu 3GB+64GB si tak kúpite už za 139€ a najvyššia pamäťová verzia za 159€.

Oslovila vás novinka s označením Redmi 12C? Alebo zvažujete kúpu iného modelu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať