Super Wallpapers
Super Wallpapers. Zdroj: XDA Developers

Xiaomi predstavuje dve nové Super Wallpapers, ktoré si teraz môžete nainštalovať

Dva nové dizajny Super Wallpapers nie sú oficiálne dostupné pre Európu, ale aj tak si ich môžete nainštalovať alternatívnou cestou.

Medzi najvýraznejšími novinkami MIUI 12 bez pochýb patria takzvané Super Wallpapers. Tieto pozadia pre vaše telefóny, okrem toho, že fungujú ako iné dynamické, interagujú aj s vašimi pohybmi na domovskej obrazovke. V tejto chvíli prichádzajú dva nové dizajny, ktoré sú naozaj super.

Po uvedení prvej Super Wallpaper Saturn, pridalo Xiaomi do najnovšej aktualizácie MIUI 12 pre čínsku ROM dve nové živé tapety a to Geometry a Snow Mountain. Dva nové dizajny zatiaľ nie sú oficiálne dostupné pre európske smartfóny, ale aj tak si ich môžete nainštalovať alternatívnou cestou.

Z telegramového kanálu MIUI SYSTEM UPDATES si môžeme stiahnuť Super Wallpaper Geometry a aj Snow Mountain. Ak ešte nemáte v zariadení nahratú aplikáciu Super Wallpapers, tak tú stiahnete na tomto odkaze.

Snow Mountain Super Wallpaper
Snow Mountain Super Wallpaper. Zdroj: MIUI

MIUI 12 nadstavba priniesla viacero noviniek a vylepšení. Nie všetky sú však dostupné pre všetky zariadenia. Dobrým príkladom sú práve Super Wallpapers, ktoré sú dostupnými len pre vlajkové zariadenie. Oficiálnym dôvodom je, že na ich korektné fungovanie potrebujete výkonnejšie zariadenia. V prípade, ak by ste chceli túto funkciu vyskúšať aj na oficiálne neodporovaných zariadeniach, tak máme pre vás tip, ako na to. Viac sa dozviete v tomto článku od Xiaomiportal.sk. Návod je vcelku jednoduchým. Postačí vám k tomu stiahnuť si inštalačný balíček aplikácie. Následne je potrebné vami zvolený inštalačný balíček nainštalovať do zariadenia.

Ak chcete spoznať svoje zariadenie čo najlepšie, objaviť nové triky, tipy, návody, hacky a nastavenia, ktoré nepoznáte napríklad z iných telefónov, neváhajte si prezrieť sekciu Návody na stránke Xiaomiportal.sk. Pripravili sme pre vás desiatky návodov, ktoré vám pomôžu získať z vašich zariadení maximum. Návody nie sú vhodné len pre nových užívateľov značiek Xiaomi, Poco, Redmi ale aj pre všetkých, ktorí chcú spoznať podrobne svoje zariadenia a nadstavbu MIUI.

Ak poznáte aj vy nejaký hack, tip, trick a chcete sa podeliť, neváhajte nám napísať a my ho spracujeme do návodu.

Mohlo by vás tiež zaujímať