MIUI

Xiaomi v BETA zostavení MIUI 12 prekopalo vzhľad ovládania hlasitosti a napájania zariadenia. Páčia sa vám zmeny?

Nedávna aktualizácia MIUI 12 pre BETA testerov odhalila niekoľko nových funkcionalít a úprav vo vzhľade rozhrania systému. Jednou zo zmien, ktorá je  viac viditeľnou, než ostatné zmeny, je úprava vzhľadu ovládania hlasitosti. Dostupnou je v BETA zostavení nadstavby v kombinácii s Androidom 11.

Ako môžete vidieť nižšie, tak nová ponuka ovládania pripomína ovládanie hlasitosti z konkurenčných telefónoch spoločnosti Realme. Po vyvolaní ovládania hlasitosti, sa vysunie ponuka s možnosťou jeho ovládania spolu s rýchlou voľbou vypnutia zvuku, či zapnutia tichého režimu. Po ďalšom potiahnutí možnosti ovládania hlasitosti do strany, sa otvorí dodatočná ponuka, ktorá umožňuje úpravu hlasitosti úrovne zvuku pre ďalšie časti zariadenia.

Zmien sa dočkalo aj ovládania napájania zariadenia

Okrem iného bolo prepracované aj menu napájania, kde pribudli nové animácie. Ako je vidieť na videu priloženom nižšie, keď presuniete tlačidlo do polohy Vypnuté, zmení sa farba z bielej na červenú a modré šípky na ňom budú nahradené ikonou napájania. Presunutím do polohy Reštartovať, sa zmení farba na zelenú a šípky sa nahradia kruhom.

Ako sa vám pozdávajú dizajnové úpravy v ovládaní hlasitosti a ponuky napájania zariadenia? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Zdroj: xda-developers.com

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close